Wpis z mikrobloga

Dzien dobry szanownym kolegom, proszę j---ć z góry na dół - co do poprawy. Bonusowe punkty za narysowanie kreskami w paincie jak ma wygladać pozycja startowa. Ponoc mam jakieś nieproporcjonalnie długie udo i słyszałem sugestię o sumo. Jak podjadę piszczelem do samej sztangi to przewracam się do tyłu zanim w ogóle podniosę sztangę

45kg

#mikrokoksy
peszmerd - Dzien dobry szanownym kolegom, proszę j---ć z góry na dół - co do poprawy....

źródło: comment_2MJVKL8iSLQO6g44J0quBsUmh6F60G59.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: sam jeszcze się uczę, ale w koncowej fazie przy prostowaniu za bardzo wyginasz się do tyłu (sam tak jeszcze robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ogarnij to video od Seby Kota

sebakot
  • Odpowiedz
za bardzo się odchylasz do tyłu w końcowej fazie ruchu

za bardzo wychylasz sie do tylu jak łuk powinienes prosto zakonczyc


@filoop: @Luffik:

dziękuję. Co z pozycją na starcie? I czy nie zszedłem za nisko na powrocie? Bo jestem wyżej niż pozycja startowa
  • Odpowiedz
po lewej jak powinna wyglądać pozycja startowa (a jest to twoja pozycja jak skończysz ruch), po prawej jak ona wygląda teraz, a nie powinna bo to bardziej jest ustawienie pod clean pull o którym nie masz pojęcia i go nie wykonujesz


@biamiVajs: super. Czyli d--a wyżej?

trzymał sztangę bliżej piszczeli podczas fazy ekscentrycznej


@Ricardo_Izecson_dos_Santos_Leite: nie mogę bo lecę do tyłu
  • Odpowiedz
@Luffik: mam plan i trenera, próbuje podszlifować MC bo nie mogę dojść od słowa do słowa na temat tego co jest zle xd a rzymskie robie w innym dniu, też mam nagrane
  • Odpowiedz
@peszmerd: za bardzo na siebie nakładasz sztangę, barki uciekają do tyłu, sztanga nie chce przejść bo blokują ją kolana, później wypchnięcie bioder jest za mocne bo nie czujesz w jakiej pozycji jest twoje ciało (przez złe ustawienie i zły ruch, złą drogę sztangi) dodatkowo ciało niestabilne, każde powtórzenie inne. No do poprawy jest tu wszystko zaczynając od podstaw.
  • Odpowiedz