Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można mieć ból dupy o wiele rzeczy, które #!$%@? kościół katolicki, ale srać się o krzyże na ścianach na które nikt nie zwraca uwagi i o informowanie o mszy na którą nie ma przymusu chodzenia. Pamiętam lata swojej szkoły - to wszystko było standardem i nikt o to bólu dupy nie miał. Choć samemu mi nie po drodze z kościołem (nie byłem w nim jakieś 13lat) to przypominam, że niestety Polska jest krajem katolickim i takie widoki są częste. Co będzie następne? Sranie się o to, że w każdym większym mieście (hmm nawet i na wioskach) stoi kościół? O rany wszędzie stoją kościoły, no tragedia! No faktycznie państwo z dykty.
#bekazlewactwa #4konserwy #katolicyzm #rakcontent
K.....y - Ja rozumiem, że można mieć ból dupy o wiele rzeczy, które #!$%@? kościół ka...

źródło: comment_uxcmgnY5XmaUMYEe8Dd67UOOXAu2UDlx.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
Pamiętam lata swojej szkoły - to wszystko było standardem i nikt o to bólu dupy nie miał.


@KozakCzerwony: Zajebista argumentacja. Kiedyś to było i ludzie żyli, to po co to teraz.
  • Odpowiedz
  • 0
@przeciwko78 pisałem we wpisie, że jestem z kościołem na bakier, więc nie rozumiem twojego "nie możecie" xD. Ja się z nimi nie identyfikuję, tylko wyśmiewam opa robiącego aferę z nic nie znaczącej pierdoły ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Nie, Polska nie jest krajem katolickim. Polecam lekturę preambuły do naszej konstytucji. To ze jak Ty i ja chodziliśmy do szkoły na początku lat 90-tych i tak było, to wcale nie znaczy, ze było normalnie.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc
Zjazd ateistów:
Po przywitaniu wszyscy ateiści poszli pogrozić Bogu, pokazać jak sobie świetnie radzą bez niego.
Wszyscy skaczą jak najwyżej krzycząc "Boże, Ty chu*u, Nic nam nie zrobisz!" itp. Tylko jeden facet siedzi na kamieniu i czyta gazetę.
Podchodzi do niego przewodniczący zjazdu i pyta:
-A czemu Pan nie bluzga na
  • Odpowiedz
  • 0
@the_Jakub jeśli koleś ma taki nick ja po z tamtego wpisu to można wziąć go za sfrustrowanego ultraateistę ¯_(ツ)_/¯ nie takie żale ludzie wylewają na Mirko, więc czemu bym nie miał w to wierzyć.
  • Odpowiedz
@Techies: Katolicy mieszają często to że ktoś nie lubi ich kościoła z tym że ktoś automatycznie atakuje tym boga. Ten dowcip uważam za o tyle śmieszny że jak boga nie ma to kościół i krzyże rzeczywiście są i ich obecnośc w przestrzeni publicznej jest zbędna.
  • Odpowiedz
kościół i krzyże rzeczywiście są i ich obecnośc w przestrzeni publicznej jest zbędna.

@dqdq1 tak samo jak wszystkie inne budowle, pomniki, znaki dotyczące każdej innej religii.
Uwazam za conajmniej śmieszne teraz nagle się czepiać takich rzeczy jak krzyże w szkołach, tym bardziej że napisane jest to dla poklasku w związku z ogólym hejtem kościoła
PS nie jestem katolikiem, i uważam że kosciol nie powinien istniec, na pewno nie w takiej formie
  • Odpowiedz
  • 0
@mitatuyo ech tłumaczyłem już, że się źle wyraziłem - skrót myślowy. Chodziło mi bardziej o to, że dominująca religia jest u nas taka a nie inna i jest częścią naszej kultury.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony:

O rany wszędzie stoją kościoły, no tragedia!

No tragedia, o ile nie zaprzeczam konieczności wyznawania czy wierzenia w Coś u naszego gatunku, bo najwyraźniej taka potrzeba jest, to jednak fakt że mamy zakorzeniony w naszej kulturze jeden z bardziej absurdalnych i nielogicznych sposobów na wiarę i jeszcze tego bronicie za wszelką cenę, jest moim zdaniem conajmniej kuriozalny.
  • Odpowiedz
Ludzie na wsiach już nie są tak bogobojni


@KozakCzerwony: xDDD Ludzie w małych miastach są cofnięci, a co dopiero na wsiach. Znam może z dwie osoby, które odważyły się nie ochrzcić gówniaka.

srać się o krzyże na
  • Odpowiedz