Wpis z mikrobloga

Najgorsze w budowaniu reno decku na wildzie jest to, że chcialoby sie wsadzic tyle fajnych kart, ale po prostu nie ma miejsca, a pozniej konczysz z deckiem z masą kart za 6+ i jest lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak myslicie, co w tym moim reno locku poprawic? Od razu zaznacze, że ten deck ma mi sprawiać przyjemność, także rafaam nie wylatuje mimo, że zagralem go tylko raz na parenascie gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i skull of the manari też nie włoże, bo nie lubie oszukiwania many. Dla voidcallera zrobiłem wyjątek, a guldan to i tak must have.
Myslalem tez o skulking geiscie, żeby kontrować te cholerne 2500 armorowe druidy, ale to kolejna szóstka i baw sie tak pan ( ͡° ʖ̯ ͡°)
### Return
# Klasa: Czarnoksiężnik
# Format: Dzicz
#
# 1x (2) Brudny szczur
# 1x (2) Gnomferatu
# 1x (2) Prorok zagłady
# 1x (2) Zbezczeszczenie
# 1x (2) Zefrys Wspaniały
# 1x (3) Brann Miedziobrody
# 1x (3) Gniew demona
# 1x (3) Gorgona Zola
# 1x (3) Pełzający w smole
# 1x (3) Pocisk cienia
# 1x (4) Cienisty płomień
# 1x (4) Herold Pustki
# 1x (4) Kozakus
# 1x (4) Mikstura miażdżykryształu
# 1x (4) Piekielny ogień
# 1x (5) Ohydziarz
# 1x (5) Ziliax
# 1x (6) Imperator Thaurissan
# 1x (6) Reno Jackson
# 1x (6) Sylwana Bieżywiatr
# 1x (6) Wyssanie duszy
# 1x (7) Arcyzłoczyńca Rafaam
# 1x (7) Lord Godfryd
# 1x (7) Sjamat
# 1x (8) Król Lisz
# 1x (8) Wypaczona Otchłań
# 1x (9) Mal'Ganis
# 1x (9) Pan Pustki
# 1x (10) Gul'dan, Grabieżca Krwi
# 1x (12) Górski olbrzym
#
AAEBAcn1Ah6KAZMB2waSB7YH4QfMCLkNjg76DsIP1hH9EcMWhRfYuwL9vwLKwwLfxALnywKuzQLCzgKX0wLo5wLD6gKc+AKggAOXlwP8owOEpwMAAA==
#
# Aby używać tej talii, skopiuj ją do schowka i stwórz nową talię w Hearthstone

#hearthstone
  • 5
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: ja gram takim, jak nizej. po dodatku dodalem zephrysa i tego malca za 2 kopiujacego karte z najwyzszym kosztem. W sierpniu z samych questow wbilem 3 range, wiec daje rade, aczkolwiek pewnie mozna poprawic.

### RenoLock
# Class: Warlock
# Format: Wild
#
# 1x (1) Mistress of Mixtures
# 1x (2) Baleful Banker
# 1x (2) Corrupting Mist
# 1x (2) Darkbomb
# 1x (2) Defile
# 1x (2)
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: Podpatrzyłem go u jakiegoś przeciwnika i się dobrze sprawuje - do kopiowania to wiadomo (guldan, demony za 9 albo czary z kazakusa), ale też jako zapchajdziura dwójka na aggro, albo do odpalenia defile. Generalnie brakowało mi trochę kart na late game, więc stąd też Banker, żeby w miarę możliwości pokopiować coś więcej. Aha i Skulking Geist wg mnie obowiązkowy, obrodziło trochę jade druidami teraz i trochę pomaga przy magach albo
  • Odpowiedz