Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, żeby nigdy nie dawać sobą pomiatać. Brak reakcji jest dla prześladowców jedynie zachętą do posuwania się coraz dalej. Nie macie też co liczyć na nauczycieli, większość z nich ma #!$%@? na takie sytuacje i tylko zamiata sprawę pod dywan, Jeśli sami siebie nie obronicie,nikt tego za was nie zrobi. Szkoła w Polsce to #!$%@? dzicz, w której każdy przejaw słabości zostanie wykorzystany przeciwko tobie. Dlatego radzę wam robić formę i jak macie możliwość to uczyć się sztuk walki. Klasowych cwaniaczków trzeba trzymać krótko, inaczej nie dadzą wam żyć. Mówię to wam, ponieważ mnie nikt tego kiedyś nie powiedział i kiedy zrozumiałem działanie tego chorego świata było już dla mnie za późno. Powodzenia.
#szkola #przegryw
  • 11
@Blackthorn: ale po co? Lepiej wrócić do domu i robić z siebie ofiarę uzalajac się nad sobą na portalu dla debili. Gdzie pozostali kretyni będą cię klepać po plecach i wmawiać że to świat jest zły a nie ty i że tak musi być.i tak będą mijać kolejne dni i lata #!$%@? życia.

Jak przegrywy zaczną nam się stawiać to jeszcze jakaś #!$%@? rewolucja z tego wyniknie xD