Wpis z mikrobloga

Macie jakies konto walutowe do polecenia w koronach szwedzkich? Jade do pracy w Szwecji i musze jakies zalozyc, ale wszystkie maja do dupy opinie :/ chcialam zalozyc konto #revolut ale weszlam na ich profil na insta i pod postami sa komentarze "scam" "lost my money" "can't contact them" i nie zacheca to zbytnio. Otrzymuje ktos moze wyplate na revolut i moze cos o tym powiedziec?
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ariiana: jak dotąd wydałem via Revolut prawie 90 tysięcy złotych. Mają 6 mln klientów. Ciekawe jest, że takich historii nie ma nigdzie indziej, jest masa artykułów na temat Revoluta i prasa branżowa nie raportuje o oszustwach. Revolut nie jest bankiem ale jest względnie bezpieczny do trzymania w nim forsy.
via Android
  • 0
@Voltix Wiem wlasnie, ze nie bank, chociaz czytalam gdzies ze sa objeci licencja bankowa, ale z niej nie korzystaja, czy cos w tym stylu. Z tym, ze w takim wypadku nie wiem, gdzie indziej zalozyc konto walutowe. Pko? Mbank? Opinie sa bardzo slabe. Moj bank nawet nie oferuje koron.
@Ariiana: Nie uzywaja jej, wiec tak jakby jej w ogole nie mieli. Duzo osob mowi o koncie walutowym w Mbank, ale nie moge sie wypowiedziec, bo nie uzywalem. Poczekaj do jutra i pewnie ktos sie wypowie ;p
@Ariiana Pracodawca w Szwecji nie będzie Ci przelewać pieniędzy na zagraniczne konto bankowe bo taki przelew kosztuje 100-300zl.
Musisz założyć konto w Szwedzkim banku. Załóż sobie w SEB lub SwedBank