Wpis z mikrobloga

@iti1986: Miałeś rację. Zagrałem 4 (albo 5, nie jestem pewien) weekendowe z Cruyffem i zdecydowanie żałuję, że zrobiłem go tak późno. Męczyłem się z tym klockiem Eusebio, a Cruyff robił kosmiczną różnicę wśród tego mojego tartaku 190 cm+. Szkoda, że tak go zepsuli tą staminą, musiałem go ściągać w każdym meczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kielbasior ha, jednak, a niektórzy, a nawet większość ludzi pisała, że Eusebio > Cruyff nie mając nawet pół meczu zagranego tym drugim, ale liczę, że w 20 znajdę nowego Cruyffa (ʘʘ)
@iti1986: @kielbasior: U mnie też w pierwszym gra Cruyff, a Eusebio grzeje ławę. Strzały z pierwszej piłki ma mega, ze staminą też daje radę.

Wbiłem G2 i papa, szkoda mi było się męczyć. #!$%@? zacząłem wczoraj, nie chciałem się bardziej #!$%@?ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekamy na fife20, nie wiem czy jeszcze na PC czy ogarniać konsole. Gram na laptopie i jest taki słaby, że ledwo
@Wojtini1996 ogarniać konzole, ja gram na wifi i wbrew powszechnej opinii w ogóle nie narzekam, ostatnimi czasy jak grałem jakieś mecze to coś cielo, ale co chwilę coś zmieniali, więc mogli coś zepsuć po 'swojej' stronie
@kielbasior: od maja nie grałem lw, pytanie zasadnicze, czy element #!$%@? występuje do końca? Tj. kasztan gra autobus, trafia jednego i klepka upierdliwa do końca, nawet jak ta gra umiera już? Gratki elity( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zyxen: Grałem wszystkie LW (zwykle G1/G2), cały czas to samo. Bramki z dupy, handicap, gość nie gra, ma 3 strzały, 3 bramki przy moich 32 strzałach z 75% w światło bramki. Do tego teraz doszły karty wypożyczone - toty, totsy, ikony OP.
@iti1986: Z tego co wiem to lvl przejdzie wraz z kontem, więc oprócz paczek powitalnych nie stracę za wiele. Chcę kupić środkową edycję, może będą jakieś promki na konsole. Muszę kupić i tak konsole + fife + monitor. Ponad 1.5k i tak muszę wydać, średni biznes dla samej fify.
@Pablot: śmiechłem xD, dlatego kupuję 20 w październiku, tak jak z 19, nie chodzi o cenę, ale o fakt, że te wymyśleni egejmerzy propelejerzy sobie wskoczą wyżej, do świąt będą i tak bici przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojtini1996: nie jest tak źle na tym PC. Ja bym nie przechodzil na Twoim miejscu, sam mówisz ile to kosztuje. Jak już, to poszedłbym w next geny. Generalnie Wi-Fi z czymkolwiek będzie słabe w grach, bo cały czas tracisz pakiety i ping nie jest stabilny jak na kablu. W CSa przyjemniej się gra na stabilnym 60 pingu, niż na skaczącym 25-50.

@zyxen: Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°
@kielbasior: Albo konsola albo składanie kompa, bo wkurza mnie granie na takim słabym lapku. A koszt nowego kompa, którego sobie wirtualnie złożyłem z jakimś Rtxem i najnowszym Ryzenem to 4k + monitor, myszka itp, a konsola + Fifa + monitor to tak z 1.5k, więc taniej, ale kompa bym miał jeszcze do pracy/nauki, a konsole nie, z drugiej strony Fifa to pasja/hobby. Ciężko wydać ponad 4k jak się nie zarabia, ale