Wpis z mikrobloga

Jak Pan Paweł Brożek utrzyma formę to myślę że będzie w stanie wskoczyć na 5 miejsce najlepszych strzleców #ekstraklasa
Obecnie ma 146 bramek i jest na 8 miejscu. TOP4 raczej poza zasięgiem. Ciekawe co w przyszłym sezonie.. ;)

1. Ernest Pohl 186 bramek
2. Lucjan Brychczy 182
3. Tomasz Frankowski 168
4. Gerard Cieślik 167
5. Włodzimierz Lubański 155
6. Teodor Peterek 154
7. Kazimierz Kmiecik 153
8. Paweł Brożek 146
9. Jan Liberda 145
10. Teodor Anioła 140

#wislakrakow
  • 7
@SpiderFYM: Też myślę, że w tym sezonie powalczy o 5 miejsce w klasyfikacji. Jeśli w kolejnym wyglądałby równie dobrze to myślę, że i sam Brożek i Wisła chciałaby w kolejnych sezonach dociągnąć go tak wysoko jak się tylko da :D
@SpiderFYM: Jeśli Brożek utrzyma stałe tempo spadku formy (jego forma nie zacznie spadać szybciej) to za rok powinien strzelać 0,2 gola na mecz, za 3 lata – 0,15 gola na mecz, a za 4 lata 0,125 gola na mecz. W poprzednim sezonie rozegrał 16 meczów, przez 4 poprzedzające sezony średnio po 32 mecze.

Musimy zrobić jakieś założenie, do którego roku życia będzie grał i ile meczów w sezonie.
Musimy zrobić jakieś założenie, do którego roku życia będzie grał i ile meczów w sezonie.


@r4do5: chciałęm go przyrównać do Quagliarelli ale ot ten sam rocznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może jeszcze ze 2 sezony da rade pograć. Nie licząc obecnego.