Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem.

Jakiś czas temu trafiłem na SOR z bólem j---a. Badania nie wykazały nic, z leków dostałem Cipronex i coś jeszcze na D. Ból powrócił po około miesiącu, wizyta u urologa. Stwierdził, że nic nie widzi, badania krwi w normie. Dostałem ponownie Cipronex i polecenie noszenia "ciaśniejszych gaci, bo prawe jądro jest większe" ... Aktualnie po kuracji Cipronexem bóle ustały, aczkolwiek z dnia na dzień straciłem całkowicie chęć na s--s, a uzyskanie pełnego wzwodu jest wręcz nierealne... Ktoś wie, o co może chodzić? Jak wrócić do formy? Jakie badania zrobić? Na urologów już nawet nie liczę... Wiek 22 lata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mike: Ja miałem to samo jeszcze parę miesięcy temu. Ból nie był może aż tak wielki ale czułem jakby mi ktoś ściskał j---a. Zauważyłem że na lewym jądrze mam małą odstającą "kulkę" wielkości ziarnka grochu. Badanie urologa nic nie wykazało groźnego. Nawet byłem chętny wyciąć tą kulkę ale lekarz odradził bo ciężko się to goi. Bólu już nie mam od przynajmniej pól roku i doszedłem do wniosku, że powodem który powodował
  • Odpowiedz