Wpis z mikrobloga

Witam w poszukiwaniu aparatu który mam zamiar kupić trafiłem na ogłoszenie na portalu lento, skontaktowałem się z sprzedawcą, okazuje się że towar teoretycznie będzie wysłany z UK z likwidacji sklepu (więcej na scenie w komentarzu ) a sam towar chce sprzedać mi za 2/3 jego wartości przez aliexpress i moje pytanie czy tu coś nie śmierdzi oszustwem?
Niby Aliexpres trzyma pieniądze do momentu aż ja nie odbiorę i nie potwierdzę otrzymania towaru ale jakoś coś mi tu nie pasuje, może jestem zbyt podejrzliwy, a wy co o tym sądzicie?

#zakupy #aliexpress #prawo #oszustwo #kiciochpyta
Pobierz Kiritsugu1155 - Witam w poszukiwaniu aparatu który mam zamiar kupić trafiłem na ogłos...
źródło: comment_HlFBOgqcii5LdVhgOqEknqDuEvXZx9jR.jpg
  • 8
@Kiritsugu1155: No powiem ci tylko że z 3 lata temu wklejali taką ściemę.

Więc jedyne co się zmieniło to zrobili treść w punktach i łowią kolejnych debili. XD

like i said in my first e-mail i just returned home in UK so i have to send to you,for delivery and payment, I use AliExpress Buyer Protection is easy because they have all my products ready to be send so I can
@No1 hah no dla mnie było to zbyt podejrzane żeby trafić taką okazję, a widzę że nawet za bardzo się nie postarali tylko dali punkty xD

Swoją drogą zastanawia mnie jak to jest skoro ali trzyma kasę do momentu zatwierdzenia że masz paczkę i wszystko się zgadza a oni to proponują, to gdzieś musi być jakiś haczyk.