Wpis z mikrobloga

napisałem na instagramie tylko taki mamy kontakt do nowo poznanej dziewczyny po raz drugi dobrze się z nią pisze miła jest itd na tematy które polubiła na portalu większość tez lubię , a ona na to ze ją stalkuje , ja powiedziałem ze stalkerzy się nie ujawniają ona mówi ze nieźle jej profil sprawdziłem a mówili ze dobrze jak będę pisał na tematy które kobiety lubią , pytam się czy możemy sie poznać umówić na kawę , czy coś bo się nie znamy ona mówi ze nie ma czasu w najbliższym czasie a ja się jej pytam dlaczego a ona na to ze się uczy i pracuje i ze chwili dla siebie nie ma , napisałem jej ze nie owijam w bawełnę i ze mi się podoba i chciałbym się poznać bo w życiu trafiałem na te złe a ona wydaje się spoko a ona na to ze nie szuka chłopaka i jedynie co to możemy się kolegować , napisałem spoko i jak będzie miała czas to się odezwie , napisałem do niej bo lubi moje wszystkie posty na instagramie , ogląda relacje itd fajna dziewczyna podoba mi się jest z mojej okolicy i lubi to samo co ja i jest młodsza tylko o kilka lat

#randomanimeshit #randka #rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent #przegryw
##!$%@? #randkujzwykopem #zwiazki
  • 3