Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Nastał i na mnie czas Mireczki spod #perfumy

Zbieram chętnych na moją pierwszą #rozbiorka ;>

1. Replika - Jazz Club 3,5 zł/ml do odlania 80 ml.

Słodki rum, torebkowa skóra i nieco melasowy tytoń. Polecam przeczytać moją recenzję. Tam opisałem wszystko, co należy o nim wiedzieć.
Recenzja
Fragra

2. Chanel - Bleu EDP 3,5 zł/ml do odlania 40 ml

Soczysty Grejpfrut, suchy imbir i wcale niekościelne kadzidło. Klask, nie trzeba przedstawiać.
Fragra

3. Jean Paul Gaultier - Le Male eau Fraiche 1,9 zł/ml do odlania 60 ml

Świeże pranie, mięta prosto z krzaka oraz wyjątkowa wanilia typowa dla serii Le Male. Świetny punkt na lato dla młodych nie lubiących zapachów łazienkowych (jak ja).
Fragra

4. Rasasi - Dhanal Oudh Nashwah 2,3 zł/ml do odlania 30 ml

Ciemny miód, mocny oud i ukryty tytoń, który mimo że wyczuwalny to nieobecny w liście składników. Waga ciężka. OSTROŻNIE!
Fragra

5. Rasasi - Hawas 2 zł/ml do odlania 50 ml

Zwierzęca ambra, słodka śliwka i dyskretne nuty wodne. Mówią, że klon Invictusa czy tam Invitcus Aqua. Trochę tak, trochę nie. Osobiście odbieram go jako bardziej eleganckiego, mniej chemicznego i mniej młodzieżowego Invictusa.
Fragra

6. Bvlgari - Aqva Amara 2 zł/ml do odlania 50 ml

Świeżo obrana skórka mandarynki zanurzona w morskiej wodzie. Dokładnie tak odbieram ten zapach. Jak kolega wyżej idealna pozycja dla ludzi nie lubiących łazienki na lato. Do tego świetna projekcja i trwałość.
Fragra

Butelka 2 zł
Pojemności butelek 10 i 20 ml
Odlewam od 10 ml
Uwaga, dekanty zamówię po zebraniu chętnych na rozbiórkę.

Paczkomat standardowa cena lub odbiór w Wawie.
mlodysum - Dzień dobry! Nastał i na mnie czas Mireczki spod #perfumy

Zbieram chętn...

źródło: comment_8i3Yv0UoI222MVZF7GV0aSgVQn9v5to3.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodysum: Halo Mireczku czy respektujesz zapłatę po 10.09? Jeśli tak, to 1 i 2 prosiłbym po 10 ml każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlodysum: Super dzięki, bo po przeczytaniu obu recenzji bardzo mnie zaintrygował ten Jazz Club, a jeszcze bardziej różową xd
  • Odpowiedz