Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: na słuchawkach jak najbardziej ok, ale ja ogólnie jestem przekonania że 95% użytkowników nie usłyszałoby żadnej różnicy między puszczaniem muzyki na słuchawkach z różnych wyjść.
Jedyne co zwróciło moją uwagę to trochę mniejsza moc wyjściowa na wyjściu słuchawkowym. Na co dzień słucham muzyki ze słuchawek dokanałowych i w mieście, w komunikacji w metrze itp. nie przekraczam połowy suwaka głośności, więc zapas spokojnie jest. Jedyna różnica że jak puszczam w samochodzie
@MrPawlo112: czy bym polecił pod tym kątem? Nie - jestem pewien że są telefony które lepiej się nadają do odbioru multimediów. Przykładowo oneplus7 pro ma ponoć super ekran którym wszyscy się zachwycają ze względu na 90 Hz częstotliwość odświeżania ekranu (no i to amoled, więc czerń lepsza).
No ale umówmy się że to trochę inna półka cenowa ( ͡º ͜ʖ͡º).
Redmi note 7 mogę polecić bo
@Ryuk czyli do 700zł nic lepszego nie znajdę ? Martwi mnie słaba moc jacka, w sumie głośno ni slucham, ale na auxie w samochodzie cały czas to jest dla mnie rozkmina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MrPawlo112: To nie jest "słaba moc", tylko słabsza niż miałem w poprzednim telefonie (mi4c), ogólnie na razie nie zdarzyło mi się żeby było za cicho. Co do samochodu, to wszystko zależy jaki masz wzmacniacz w radiu w samochodzie. Przy normalnej jeździe słucham radia w ustawieniu 10-11, gdzie max to chyba 25. Jak puszczam z telefonu to ustawiam na 14 i tyle. W obu przypadkach na autostradzie zgłaśniam o 3 czy 4