Wpis z mikrobloga

Ja pier.. byłem wczoraj w klubie w pewnym mieście 200k mieszkańców i dobrą #szaramyszkadlaanonka wyrwałem, ale była z jakimiś 2 #cuck i co ją brałem do tańca to widziałem w oczach 1 z nich taka zazdrość że tragedia xD Gość stawał pół metra obok nas i stał z założonymi rękami i się patrzyl jak ją obracałem xD za 3 razem po chwili podszedł i powiedział "odbijany",miałem mu #!$%@? liścia na odmule ale uznałem że wolę nie zostać wykopanym na kopach z klubu, więc tylko ich wyśmiałem. Generalnie potem widzialem jak ona go opierdzielala ze się #!$%@?,za to bialorycerz zadowolony ze uratował swą lube spod rak złego #normik( na którego tylko wyglądam ) który ją po dupie łapał xD Wiem że masz tu konto,wyglądałeś jak typ z dołączonego obrazka, nawet koszula taka sama tylko że z długim rękawem xD także taka rada, ona cię ani magicznie nie pokocha ani tym bardziej nie zaruchasz dzięki takim akcjom xD a ona jak nie że mną to z kim innym się prześpi czy cokolwiek następnym razem jeśli będzie miała ochotę a ty powinieneś zamiast bohatersko się wpierdzielac między wodke i zakaske mieć wywalone i inne podrywać na jej oczach, to lepiej działa( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale wiem że tak nje będzie bo jestes ciężkim C U C K I E M w friendzonie i będziesz tak w nim tkwił dopoki ona cię nie oleje za tego typu akcje xD

A I ZMIEŃ TE KOSZULE BO WYGLADA JAK Z PASTY O KOSZULACH STUDENCKICH
#przegryw #wygryw #friendzone #seks #spermiarzalert
#truestory
Pobierz
źródło: comment_RMY4MpppJp41o74ILMzrf8Pura0PBJtW.jpg
  • 11
@moekebe: Nie mieszkam tu więc nie było sensu brać od tej dziewczyny żadnego kontaktu i tak, to miało być one night party xD a żadnego dymu nie chciałem kręcić bo na ochronie dobrzy koledzy mojego ojca stali to nie chciałem żeby byli zmuszeni mnie wywalić bo zlisciowalem jakiegoś Mirka ( ͟ʖ) tak mi się zebrało na ten wysryw na kacu bo sobie rano przypomniałem ta
@Vechie: wiele razy tak mialem, a najlepsza akcja to bylo taka: poszedlem do klubu i widze ze bawia sie jacys licealisci a jedna z licealistek sobie siedziala przy barze, to podbijam, gadamy, wzialem ja do tanca, zaczela sie do mnie kleic no ale widze ze jakis gosc sie na nas patrzy, ale to tak caly czas jak z nia tanczylem i gadalem, to sie w koncu jej pytam kto to jest