Wpis z mikrobloga

#craftbeer #piwo #pijzwykopem #kiciochpyta
Planuję prezent dla niebieskiego, chciałabym kupić mu kilka dobrych kraftów. Nie znam się w ogóle na temacie, moglibyście mi podrzucić jakieś warte uwagi? Dobrze żeby były słodkie, zakres cenowy nie gra roli. Sklepy internetowe są okej, ze stacjonarnych mam do wyboru lidla, auchan, piotr i paweł (chyba w tych jest najwiekszy wybór). Płacę plusikiem i memem wedle życzenia ()
  • 14
@blue_raven hmm no jezeli najlepiej pare piwek, to moge polecić ostatnio dostępne w sklepach:

Brokreacja Potion #7
3 Kumpli Pan IPAni wersja urodzinowa w butelce 0,33l
Founders CBS (canadian breakfest stout)
Deer Bear - ten nowy zielony Berliner z brokatem (nie porywa ale jest efekt wizualny)
Fortuna - Fortunatus II (będzie na dniach dostępny w butelkach)

Pewnie w specjalistycznym coś doradzą i jakaś spoko zagranica sie znajdzie typu Evil Twin Imperial Biscotti
@blue_raven: a jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa, to za 3 tygodnie jest One More Beer Festival, kup mu wejściówkę na jedną sesję (jak pojawi się calosc lineupu to mogę doradzić która najlepsza) i będzie mógł sobie w tej cenie posmakować wszystkiego, początwszy od topowych polskich browarow po zagraniczne sztosiwa.
Ja bym się ucieszył na taki prezent w opór.
@blue_raven: w auchanach jest dość spory wybór, ostatnio byłęm w 2-3 i widziałem na pewno:
- Imperator Bałtycki
- Masterbar
- Porter Warmiński
- Komes RIS/Barley/Sherry 2019
- Westvleteren 6/8/12 - nie piłem, ale podobno dobre - to piwo też można w winnicy lidla zamówić
- Full contact BA - różne rodzaje

Winnica lidla:
- bardzo polecam Ovral, moje ulubione belgijskie na ten moment

Opcja przedstawione przez @nowik1492 też jest super,