Wpis z mikrobloga

@qwelukasz: wogóle dci jest do dupy, przynajmniej starsze, z którymi miałem do czynienia, jebnie Ci pompa, posadzi wtryski i do wymiany wtyrski,.pompa i zbiornik bo z powrotu opiłków w #!$%@? na sciankach, w #!$%@? kasy za naprawe
  • Odpowiedz
wogóle dci jest do dupy, przynajmniej starsze, z którymi miałem do czynienia, jebnie Ci pompa, posadzi wtryski i do wymiany wtyrski,.pompa i zbiornik bo z powrotu opiłków w #!$%@? na sciankach, w #!$%@? kasy za naprawe


@krzychooo11: to sobie kup 1.6TDI xD

Oba z silnikiem dCi. Nissan 110 6 biegów, Kadjar 130 6 biegów


@qwelukasz: 130 nie mam zdania, jeśli to jest jakieś 1.5-1.6Dci. Silniki 2.0Dci 130KM były zajebiste, tak
  • Odpowiedz
@BillyGugu: no to bez klimy. Załóżmy, że klima w długiej trasie doda około 0.5L\100 latem. Weź też pod uwagę, że opory powietrza i masa są różne w tych modelach. SUV zawsze spali w #!$%@? więcej.
  • Odpowiedz
@Zielony34: wiesz, ja sie moge wypowiedziec na temat tego konkretnego silnika w mojej m3, nie mam bladego pojecia jak to sie sprawuje w takiej krowie jak kadjar
Osobiście wolal bym brac z wiele wiekszym silnikiem, masa robi swoje...
  • Odpowiedz
@BillyGugu: no to właśnie o to mi chodzi - napisz, ile Ci to pali, tak realnie w trasie przy 130 bez klimy z dystrybutora. Nawet w M3. Wiem, że w Lagunie III potrafi opierdzielić powyżej 110 nawet 7, ale tam też masa jest spora.
  • Odpowiedz
@qwelukasz: jak dla mnie Nissan bo lepiej wykonany od Kadjara. Minusem jest staroświecki pilot - w renault jest karta handsfree i auto się samo otwiera po zbliżeniu do klamki ale i zamyka bez potrzeby sięgania po pilot - tego ostatniego nie ma w Nissanach.

Co ciekawe Nissan jest hitem w Europie oraz w testach, przynajmniej benzynowych jednostek, wykazuje się niskim spalaniem.
  • Odpowiedz
@krzychooo11: 2.0TDI jeszcze to 140KM było OK. Dci to wcale nie taka tragedia, jak krążą bajki po internecie. Sam mam Lagunę II i mogę śmiało powiedzieć, że są inne modele, które częściej potrafią odwiedzać lawety...

@BillyGugu: > przy 130 mam 4.5

@BillyGugu: to jest spalanie realne z dystrybutora...? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BillyGugu: OK, niech Ci będzie, ja jednak pozostanę nadal sceptykiem, bo troszkę Diesli poznałem i ludzi nimi jeżdżącymi. Spalanie rzędu 4.5\100 to może w Pandzie 1.3 Multijet 90KM przy 90 na godzinę da się osiągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to jest moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielony34: wiem bo mam tą wersje 140 km ,silnik bmp , podkręcone do 176 koni z hamowni, i to jest bez awaryjny silnik, a co do dci to może miałem wadliwe dwa egzemplarze i faktycznie te pompy wytrzymują wiecej niż 200tys przebiegu
  • Odpowiedz