Wpis z mikrobloga

Tylko 339.99$ [1336zł] za Xiaomi Roborock s55 z Europy
Najnowszy Xiaomi Roborock s6, który obecnie posiadam tylko 519.99$ [2043zł] ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kultowy Xiaomi Mi robot 1gen tylko 236.99$ [931zł]
Najniższe ceny w historii i dostawa bez VAT

Wszystkie miałem i testowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najdłużej kultowego Mi robota 1gen - 1.5 roku.
Obecnie mam Roborocka S6 - tu moja recenzja Roborocka s6
Mi robot 1 gen jest idealny, jak ktoś nie potrzebuje mopa i nie potrzebuje bajerów w aplikacji. Roborock s50/s55 jest najlepszym wyborem pod względem ceny do jakości. Roborock s6 jest najlepszy i dający największą wygodę, najdroższy ale bezkonkurencyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Roborock s55 czarny z Europy

339.99$ (UK Direct) z kodem
Kod: BGS55089
Dostawa z Anglii kurier kilka dni bez ryzyka VAT za darmo
Najniższa cena w historii z EU

Xiaomi Roborock s50 biały z Europy

339.99$ (UK Direct) z kodem
Kod: BG18cfec
Dostawa z Anglii kurier kilka dni bez ryzyka VAT za darmo
Najniższa cena w historii z EU

Xiaomi Roborock s6 biały i czarny

519.99$ (biały i czarny) z kodem
Kod: GBSTSDJS6
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo
Najniższa cena w historii

Xiaomi Mi robot 1gen

236.99$ z kodem
Kod: GBXMRB02
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

#banggood #gearbest #xiaomi #roborock #roborocks6 #roborocks50 #mirobot #sebeksspoleca




Pobierz sebekss - Tylko 339.99$ [1336zł] za Xiaomi Roborock s55 z Europy❗
Najnowszy  Xiaomi ...
źródło: comment_kN0k0GkU6g0valV6MUtxtY0HzIYzaUVp.jpg
  • 11
@JcL jak nie potrzebujesz mopa to 1gen starczy. Natomiast Roborock S6 to wypas, cichy, szybszy, dokładniejszy, no i te mega wygodne funkcje w aplikacji, których nie ma w 1gen, ani w s50/s55 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sebekss: puszczanie do pokoju to tylko soft, pewnie dojdzie i do s50 a jak nie dojdzie to można już sobie samemu to przygotować, nie ma sensu przepłacać
No i z tego co wiem tego "puszczania do pokoju" nie można wykorzystać do scen ;-)
@Wu70 tak, to soft. Ale 1gen i s50 tego na pewno nie dostaną.
z innych rzeczy (nie soft) S6 jest dużo cichszy, szybszy, dokładniejszy no i lepiej mopuje. Ale kosztuje trochę, to fakt
@sebekss: cena jest zdecydowanie nieadekwatna do możliwości i na pewno bym go nikomu nie polecił. Pamiętaj, że s50 też ma strefy no-go czy wirtualne bariery w aplikacji a pokój bez problemu posprząta, wystarczy dodać prostokąt.
s50 to król odkurzaczy tak jak lew jest królem dżungli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale dla większości najlepszy będzie jeszcze tańszy 1s (odświeżona pierwsza generacja) bo z mopa mało kto korzysta