Wpis z mikrobloga

Mirasy, jak myślicie, lepiej iść do divy młodszej (20-30), która ma mało opinii i w dodatku są raczej średnie, czy do starszej (40+), ale z wieloma dobrymi opiniami? Pytam, bo akurat przeglądam sobie #garsoniera i trafiłem na teczkę pani, która w ogłoszeniu podaje wiek 39 lat, ale szwagrowie piszą, że ma około 42 lata.

Dla mnie najważniejsze jest, że oferuje #gfe i w kategorii "atmosfera" ma dużo ocen 10/10. W pozostałych kategoriach (ustawka, FBG, seks) też bardzo wysokie oceny. Nawet wygląd - mimo wieku - przez większość szwagrów oceniany jest na 9/10.

Mam 34 lata i trochę się obawiam, że pani w wieku 42 lat będzie dla mnie trochę za stara. Sam nie wiem, co o tym myśleć, W telewizji można zobaczyć wiele milfów 40+, które naprawdę dobrze wyglądają (np. Aleksandra Popławska, Anna Iberszer, Beata Chmielowska-Olech, Beata Chruścińska, Eliza Michalik, Katarzyna Glinka, Katarzyna Trzaskalska, Magda Mołek).

Co o tym myślicie? Większą wartością jest dla Was młodość divy czy jej umiejętności i podejście do klienta?

#kiciochpyta #divy #divyzwykopem #roksa #odloty #milf
  • 6
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: jak uważasz. Ja zazwyczaj chodzę właśnie do 20-30, najlepiej się czuje u takich, ale było kilka wizyt u takich właśnie pod 40 czy lekko po 40, ale fajnie utrzymanych, to bardzo polecam też ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jeśli nie masz młodszej alternatywy z porównywalnie dobrymi opiniami w twojej okolicy wybrałbym tą starszą.
  • Odpowiedz