Wpis z mikrobloga

@Line-Storm: Fajne te nowe ustawienia domyślne mapy.

Niestety przy wchodzeniu bezpośrednio z linka lub odświeżeniu strony (F5) nie działa ustawienie domyślne wyświetlania zakazanych stref.

Jak jest już możliwość dostosowywania wyglądu... to mam dwie propozycje:

1. Na mapach dodatkowe ustawienie domyślne: "tryb zmaksymalizowany" - gdzie będzie ukryty na mapie napis "dostępne rowery" i ukryte dwa dolne paski z polityką prywatności i numerem wersji

2. Jak by się dało też na głównej stronie ukrywać lub chociaż zwijać poszczególne sekcje np. sekcje wykresów i mevo w miastach. Zwłaszcza że rysowanie tych wykresów czasem zamula stronę i codziennie nie są mi potrzebne.

#gdziejestmevo
  • 9
@Line-Storm: Zauważyłem dwa błędy:

1. Błąd występuje w chromie na telefonie (android), mapa otwarta jako strona w przeglądarce - błąd polega na tym że naciśniecie jakiegoś przycisku np stref lub powiększania powoduje przesuniecie wszystkich przycisków.
W progresywnej appce i innych przeglądarkach błąd nie występuje.

2. Przy wchodzeniu w mapy z głównej strony dymki grupowania są na pierwszym planie a po odświeżeniu strony (F5) już nie.
@salion: Sprawdź w wolnej chwili czy OK. Głupi ten Android i trzeba "hackować" żeby poznać wysokość ekranu...

ps. czemu nie używasz ikonki "z pulpitu", nie pobiera za każdym otworzeniem tylu plików z sieci. Stan aplikacji ma w pamięci zapisany. Same plusy :)
@Line-Storm: Ok, przyciski już się nie ucinają (chociaż paski przewijania nadal są aktywne - da się przewijać na górnej belce, ale nie ma to widocznych konsekwencji - pasek jest ukryty)
Niestety pod Firefoxem na komputerze pasek przewijania jest aktywny i widoczny i dół mapy jest ucięty (napis OpenStreet). Nie przeszkadza to ale chyba nie jest potrzebne. Wcześniej tak nie było ale głowy nie dam.

Problemem jest chyba że górna belka jest
Pobierz salion - @Line-Storm: Ok, przyciski już się nie ucinają (chociaż paski przewijania na...
źródło: comment_fhJBeDngnhPiGRB3oUwbm8CtLxR74XCI.jpg