Wpis z mikrobloga

@KristoferMichaelson: chlopie odstaw leki bo sam nie wiesz o czym mówisz. Chciales błysnąć ale zgasleś. Kup kilo papryki jalapeno, zjedz i popij tabasco. Siądź na kibel i sie wtedy nauczysz pokory. Dowaliles sie kij wie o co a nagle czujesz sie atakowany. W dupieś był i gownoś widział w zgrywasz jakiegoś eksperta od uj wie czego. Dej se dupie siana, zjedz kanapkę i do spania.
@KristoferMichaelson: Pijesz i piszesz głupoty tutaj, a potem używasz argumentu cenowego, jakby wysoki stan materialny miał oznaczać, że jesteś w jakimś stopniu lepszy. Otóż nie jesteś. Zaś z takiego podejścia bije wręcz mentalna bieda. No i swoją drogą - rzeczony alkohol jest tani, chyba że na co dzień ktoś pija Amarenę.
@NyanNyan: kurła bedzie sie typ rzucał zaraz, bedzie smiesznie. To chyba ten gatunek co stoi zawsze poziom wyżej i sobie nie da przegadac. Ale przynajmniej ubaw na noc mam. Inteligjent się znalazł. Znawca sceny fotograficznej. Sceny kurła! Zaraz nas tu zabije intelektem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adam-photolive: Mnie to już nudzi. Albo typ jest trollem, albo serio wypił i włączył mu się "tryb inteligenta". Tak czy owak, czas spędzony na przepychaniu się z nim, to czas stracony. Ja spadam się wyspać. Pozdro Mirek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)