Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Wołam plusujących TEN wpis, przeczytajcie to bo warto xD


Ja dziękuję jaka akcja xD obczajcie temat:
Wbijamy na miejsce (120km od miejsca zamieszkania) siemano siemano, mamy rezerwację, super, fajnie. Dostaliśmy formularze do wypełnienia, że można spaść i nie wstać. Wypelniamy sobie a Pani z obsługi mowi:
-Poproszę vouchery.
-już już daję /pokazuje/
-cisza... To nie nasze xD

No po prostu umarłem. Jestem w trakcie weryfikowania tego jak do tego doszło, ale najprawdopodobniej między zakupem a rezerwacją - podczas kilku wymian telefonów i smsów ktoś musiał podać numer do osoby z innej firmy xDDD

Jesteśmy w drodze powrotnej. Plus jest taki, że zjedliśmy po krówce i jedziemy na obiad bez spinki. Już zrobiłem rezerwacje w prawidłowej firmie xD
Pobierz
źródło: comment_MfiWMROHEVu2D4cHBFtwV4onxEzkiUQX.jpg
  • 34
@Otworz: Niefortunna sytuacja ale przy skokach trzeba się nastawić na to, że może coś nie wypalić. Pogody np nie zaplanujesz. Ja tak miałem jak pojechałem pierwszy raz skakać. Niby wszystko zapowiadało się dobrze, ładna pogoda, słońce prawie żadnej chmurki a tu nagle po 20 osobach zaczęło wiać i resztę skoków odwołano. Także też takie przypadki trzeba zawsze brać pod uwagę. A co do skoku to na ten przykład mi rura zmiękła
@Otworz ja dokładnie tydzień temu skakałrm - prezent od różowej na urodzinki - było nie do opisania ()

Z resztą sam się niedługo przekonasz, mimo że się nie stresowalem to jak już konczylem wypełniać papiery łapa się trzęsła srogo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli chcesz więcej info zapraszam na PW