Wpis z mikrobloga

@Enigmo: potrzebowałem kiedyś sporo telefonów z Windows Phone, bo pisałem na ten system gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) leżą niestety od kilku lat nieużywane więc sprzedaje
@Fritzowski: mi generalnie też, ale wiele rzeczy było niestety niedorobionych
@inny_89: niby tak, ale było wiele rzeczy niepraktycznych i zrobionych źle :(
@m__r: Taaa, miał całą masę niedoróbek. Największą było to, ze brakowało na niego niemal wszystkich fajnych apek jakie były na androida. :P

Przesiadłem się na androida chyba z 5 lat temu. Nie pamiętam, która wersja. Wtedy moja wysłuzona już nokia 640 po prostu wyzioneła ducha. (znaczy telefon to jescze długo by pociągnał - pies mi go rozwalił ale to długa historia).

Na tamten czas pamiętam, że android też mnie drażnił nieziemsko.
@inny_89: to fakt, aplikacji było jak na lekarstwo

zaletą było to, że bateria dość długo trzymała, niektóre modele miały też fajny aparat - np miałem lumię 1020 z aparatem 41 mpx. zdjęcia cudo, ale obsługa aparatu dramat

z windows phone przeniosłem się na androida, który od razu wydał się bardzo przyjazny i intuicyjny, za to po kilku latach przerzuciłem się na ios i tak już zostanie, tutaj po prostu wszystko chodzi
@m__r: Lumi 1020 zazdroszczę. W momencie kiedy wychodziła to było moje marzenie :D

Co do iOS to się nie wypowiadam bo nigdy nie miałem osobiście, a "bawić" się tym telefonem przez godzinę to nie to samo co używać na codzień.
Podobały mi się za to zdjęcia jakie robił Iphone SE. (tylko tym bawiłem się chwilę dłużej).

Może kiedyś się przekonam, jak Apple zejdzie nieco z cen bo aktualnie używam telefonu z