Wpis z mikrobloga

Zrobilem #nightdrive i oczywiscie co zobaczylem w moim powiatowym miescie? Juleczki, Amelki, Natalki- lekko zmeczone, aczkolwiek nadal rozhulane po imprezie. Spytacie czy same wracaly noca w niebezpiecznym miescie? Oczywiscie, ze NIE wracaly ze swoich eskapad w akompaniamencie 190+cm Oskarkow (siegaly im do brzucha). Zrobili sobie ognisko, ktore juz sie tylko tlilo. Ja samotny sluchajacy wycinkow audiobooka w radiu wpadlem w stan melancholii, zakupiwszy 4 browary z calodobej stacji wrocilem do siebie i mysle nad jakims wpisem na swoj tak #filozofiapozytywnegoprzegrywu .

A teraz czas na pozytywny wydzwiek. Tak trwamy na naszym tagu, rozmyslajac, karcac sie psychiczne, sami wzajemne trollujac. Trzeba chyba moi chlopcy powiedziec sobie DOSYC, TRZEBA DZIALAC! Rozbierzmy konstruktywnie na czynniki pierwsze nasz przegryw. W definicji przegryw to M E N T A L N O S C czlowieka bladzacego, nieusatysfakcjowanego, zagubionego, odtraconego. Czesto nie ze swojej winy. Powiedzmy sobie szczerze co daje nam szczescie?Moim zdaniem pokonywanie barier, uwierzcie ktos w koncu doceni poswiecenie w jakies dziedzinie.

Wiem, ze tutaj jest duzo osob po prostu wykluczonych... czekaj stoj czy ty pomyslales o sobie, ze jestes wykluczony? Czy osoba z wadami genetycznymi, czy bedaca na wozku nie moze znalezc sobei zajebistej dupki? Oczywiscie, ze moze. Wszystko moze, tylko trzeba DZIALAC.Wobec powszechnej opinii na tagu przegryw, ze zeby miec fajna loszke, trzeba byc niewiadomo kim. Moim zdaniem to sa bzdury znam duzo par gdzie mezczyzna jest nizszy, niepelnospranwy, biedny. Mimo to te kobiety kochaja swoich mezczyzn, dzisiaj mezow. Nie kazdy jest taki jak typowe Julki, trzeba dzialac poszerzac pasje i zapoznawac ludzi, w jakichs organizacja itd.

Co do mojego 2 akapitu. Moim zdaniem nie ma nic lepszego niz pokonywanie wlsnych slabosci, barier. Byles bity, gnebiony w szkole? Przypakuj jak #!$%@? i badz #!$%@?, troche odwagi- oczywiscie mowie to kolokwialnie zebyscie mi tu ludzi nei krzywdzili :). Wiadomo jestesmy roznymi ludzmi, z roznymi problemami. Niektorzy nie moga cwiczyc na silce bo maja RZS lub inne choroby. Chodzi o to zeby znalezc SPOSOB NA SIEBIE

Przejde do consensusu mojej wypowiedzi TRZEBA DZIALAC I ZNALEZC SPOSOB NA SIEBIE. To jest najwazniejsze. Do natsepnego

#przegryw
  • 9