Wpis z mikrobloga

Sławomir Mentzen tydzień temu powiedział, że Konfederacji udało dogadać się z Robertem Gwiazdowskim i mimo tego że nie wystartuje z ich list, poprze kilku z ich kandydatów. Stąd moje pytanie do wyborców Gwiazdowskiego, którzy psioczą na Konfederację. Czy zagłosowałbyś na ich kandydata, gdyby poparłby go Robert Gwiazdowski?
#konfederacja #polityka #gwiazdowski #polskafairplay #ekonomia

Czy zagłosowałbyś na kandydata Konfederacji, gdyby poparłby go Robert Gwiazdowski?

  • Tak 40.7% (37)
  • Nie 59.3% (54)

Oddanych głosów: 91

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bzzxc: Po odrzuceniu POPiSu i SLD, które są na mojej bezdyskusyjnej czarnej liście to... to i tak nie ma na kogo głosować, więc każdy pretekst by przy kimś zostawić krzyżyk jest dobry.
Ja przed wyborami zawsze robię szybki przegląd kandydatów. Indywidualnie. Zawsze większość wydaje się miałka lub gada głupoty. Po takim odsiewie wybór ogranicza się do kilku osób w okręgu, które jakkolwiek rokują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bzzxc: Konfederacja tak bardzo odbiega od wolności, że zwyczajnie nie jestem w stanie im zaufać. Raz mówią o równości, a z drugiej strony popierają represje względem różnych grup, specjalne traktowanie kościoła, a nawet widziałem jakąś ulotkę, gdzie chcą zakazywania demonstracji tęczowych, co jest łamaniem konstytucji. Bliżej im do pisu niż do liberałów.
  • Odpowiedz