Wpis z mikrobloga

Witam. Dziś jest wielki dzień dla mnie. Pierwysz raz w życiu będę leciał samolotem, pierwszy raz będę jechał pociągiem jak i również pierwszy raz będę kierował wynajętym autem. Stresik już powoli się robi

Trzymajcie za mnie kciuki (ʘʘ)

#chwalesie
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawulon_4w2: ja rozumiem ten samolot, czasem niektórzy się boją latać, niektórzy wolą jechać na wakacje blisko i uznają, że ten samolot to nie potrzebny ALE nigdy nie jechałeś pociągiem i taxi? Gdzieś Ty się uchował :D? Serio nie mam zamiaru się śmiać jakby co ale mnie to ciekawi :).

P.S.miłej wycieczki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie wiem co wy macie z tym "Polskim" klaskaniem. Miałem już kilkadziesiąt lotów międzynarodowych i krajowych i jedyne klaskanie, które widziałem to po lądowaniu na trasie Frankfurt - Nowy Jork. Wątpię żeby większość ludzi tam na pokładzie to byli Polacy.
  • Odpowiedz
@vcx_: Ja mam akurat odwrotne doświadczenia, klaskanie podczas lądowania w Polsce, wszędzie indziej totalna cisza :P Ale ja to bardzo lubię, sama klaszczę jak inni klaszczą xD
  • Odpowiedz
@pawulon_4w2: uważaj na wypożyczalnie, zrób zdjęcia auta jak będziesz je odbierał (dokładne). Porównaj protokół odbioru ze stanem fizycznym abyś poźniej nie miał żadnych niespodzianek przy zdawaniu auta.
  • Odpowiedz
@pawulon_4w2: Rozzumiem jeszcze samolot ale mieć ponad 18 lat i ani razu pociągiem nie jechać to niezłe WTF.
Ale będzie fajnie. Ja na studiach jechałem kiedyś z dziewczyną pociągiem która pierwszy raz w wieku 23 lat jechała. Nigdy przez całe studia takiej jej uśmiechniętej nie widziałem. Nawet śmietniczkami się jarała i firankami w loga xD
  • Odpowiedz