Wpis z mikrobloga

#!$%@? ja #!$%@? co sie #!$%@?ło przed chwilą, nie zmyślam nic bo nawet bym nie wpadł zeby takie gówno wymyślić, mam dwie duze poduszki, no i one lezą se obok mnie, ogolem leze juz w lozku z 2h i lezalem w roznych pozycjach przez ten czas, oczywiscie przemieszczajac co chwile te poduszki. I zaczalem zasypiac, polozylem sobie noge na jednej tej duzej poduszce bo mi tak wygodnie, leze na brzuchu, i nagle czuje ze jakos tak nie moge oddychac, no to mysle zrywka lekka, i nagle czuje jak cos mnie w te noge na poduszce dotknelo, zerwalem sie jak dziki koń, zapalam lampkę, patrze #!$%@? a to złotowka, NIE WIEM SKAD SIE TAM WZIELA, jakby lezala na tej poduszce to by dawno spadla... A ja noge mialem na niej.. To bylo tak jakby ktos te zlotowke mi na nodze polozyl, #!$%@? co tu sie #!$%@? XD
  • 29
  • Odpowiedz
@Beny7815: ja kiedyś z dziewczyna kupiłem sobie po piwku czy coś takeigo i usiedliśmy na leżakach. elegancko gadamy sobie nagle dziewczyna delikatnie podciągnęła sukienkę wyzej uda a tam 1euro XD a nikt kolo nas nie przechodził ¯\_(ツ)_/¯ nie była odciśnięta wiec niemożliwe ze wczesniej sie przyczepiła XD gdybym tego sam nie widział to w zyciu bym nie uwierzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) BŁĄD MATRIXA
  • Odpowiedz
ja kiedyś z dziewczyna kupiłem sobie po piwku czy coś takeigo i usiedliśmy na leżakach. elegancko gadamy sobie nagle dziewczyna delikatnie podciągnęła sukienkę wyzej uda a tam 1euro XD a nikt kolo nas nie przechodził ¯_(ツ)_/¯ nie była odciśnięta wiec niemożliwe ze wczesniej sie przyczepiła XD gdybym tego sam nie widział to w zyciu bym nie uwierzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) BŁĄD MATRIXA


@ampap: Żebyś się za
  • Odpowiedz