Wpis z mikrobloga

  • 36
Kurła, mirki. Jestem już tydzień w Warszawie i jeszcze nie spotkałam żadnych buców z których stolica słynie. Wszyscy mili, pomocni, puszczają na przejściach a nawet dzisiaj urocza pani sama z siebie zaoferowała pomoc, gdy zobaczyła moją zagubioną minę po wyjściu z tramwaju

#warszawa #oswiadczenie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem już tydzień w Warszawie i jeszcze nie spotkałam żadnych buców z których stolica słynie.


@alxnr: sezon urlopowy i wakacje akademickie, pojechali do łojców do rodzinnych miejscowości xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@tg1310 nie osiedle typowe deweloperskie ale rocznikowo przeważają bloki 2000 i w górę. Głównie jeżdżę praca - stancja - najbliższy sklep ale chwilowo nic nieprzyjemnego (poza współlokatorką) mnie nie spotkało
@kozaqwawa @Bpnn @Rafau187 sama jestem słoikiem a uważam się za bardzo miłą osobę!
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DigitalGirl cieplutko polecam, przynajmniej do zwiedzenia Lublin. Do życia na co dzień kiepski ale ma ciekawy klimat zaściankowo - wojewódzkiego miasta
  • Odpowiedz
@alxnr: najgorzej to nie jest z osobami z dużych miast jak poznań, gdańsk czy łódź. Ale jak trafisz na jakiegoś Pcimianina z zadupia na podkarpaciu albo jakimś innym #!$%@?, to zobaczysz jacy Ci ludzie potrafią być... zawistni, małostkowi, przepełnieni przekonaniem o własnej "zajebistości" bo oni są w WARSZAWIE POWTARZAM STOLYCY, i jak pojadą swoim 20 letnim audi do wsi to są króle xD Więc tu też myślą żę są króle.
  • Odpowiedz