Wpis z mikrobloga

@Bambomancer:

Z tego co wiem (sam nie sprowadzałem, bo musiałbym je brać w tysiącach sztuk), są firmy zajmujące się odłowem i kwarantanną na miejscu. Jak już masz zamówienie (firma na miejscu łapie/odławia ze stawów i "składa" ci zamówienie, potwierdza co jest) to wtedy załatwiasz celników i kontrole sanitarną, jak to jest zgłoszone to wtedy samolotem (słyszałem, że w zależności skąd inne linie transportują, ale Lufa jest najczęściej wymieniana). W 48h ryby
@damiano_polishiano: szafka wypoziomowana, "spec" robił panele - podłoga krzywa, wyszło na jaw jak baniak zalałem, a tych ponad 200kg nie dam rady ruszyć ;) chciałem na początku zrobić takie "sterylne" akwa, piekne roślinki i w ogóle, ale po kilku miesiącach myślę, że bardziej naturalne jest fajniejsze. Wszystko w środku jest pod SA-CW, założenie zostało to samo co na starcie, łacha piachu w wolno płynącej rzece.
@siRcatcha: zawsze mnie ciekawiło jedno: jak wchodzę na wszelkie fora akwariowe to widzę piękne panoramy zbiorników... w rozdzielczości 500 pikseli. Czy to jakiś niezrozumiały zwyczaj robić zdjęcia kalkulatorem w erze gdzie nawet kalkulator robi lepsze fotki?
@KHOT: 620px to standard dla forum BB, tak żeby się nie rozjeżdżało. Ja czasem robie coś w lepszej rozdziałce, ale to nie ma absolutnie sensu, chcesz to poszukam większego ;)