Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem S10+ wzięte na abonament w Playu i zauwazyłem jak duzo syfu mi #!$%@? na ten telefon. O ile większosc co mi przeszkadzalo usunąłem bez problemu, to nie moge zniesc jednej rzeczy. Mianowicie tej #!$%@?łej animacji podczas bootowania i wyłączania telefonu. Wie ktoś jak to #!$%@? wyłączyć bez roota?

PS reset do ustawien fabrycznych nie dziala, bo ustawienia fabryczne byly edytowane
#samsung #android #play
  • 29
@tygry: nie mialem wyboru matuli sie konczyl a ona nie chciala to ja sobie wzialem bo mialem 5 letniego iphona ktory trzymal 30 minut na baterii XD

no dobra to jak tak sie nie da to rootem to mozna, bo poczytalem i niby te pliki siedza na fonie i mozna je albo podmienic albo #!$%@?
@GameDSS: zdaje się też że kiedyś był motyw że po resecie telefonu jak wbijesz 10 razy zły pin to telefon z automatu kasuje wszystkie dane, w tym brand operatora. ale to już nie wiem na ile jest aktualne.
@szybkaszyba: jak piszę nie wiem na ile to jest aktualne bo tylko o tym czytałam. a u samsunga robiłam to przy okazji s8 jak jeszcze głupio kupiłam w pleju telefon, zrobili mi to w dzień i to też dlatego bo nie nie sprawdzałam później czy można tego samego dnia odebrać (warszawa serwis). płaciłam 50 zł