Wpis z mikrobloga

Wiecie, że CDPR tym ruchem strollował wszystkich lewicowych aktywistów? W grze dystopijnej, o patologiach, w najgorszym mieście w Ameryce będą transy, zmiany płci i zero ogarnięcia życiowego a wszystkie te zmiany będą kontrolowały korporacje. Dla mnie takie ukazanie lobby lgbtq to klasyczny trolling xD

#cyberpunk2077 #heheszki #bekazlewactwa #bekazlgbt
B.....a - Wiecie, że CDPR tym ruchem strollował wszystkich lewicowych aktywistów? W g...

źródło: comment_Ff8vQqoQDk4l78HY6JWz1nyiJw0J6icN.jpg

Pobierz
  • 35
@Brzytwa_Ockhama: Fajnie, ale dlaczego zaczynasz spamować. Pisałeś już coś identycznego wymowie tutaj https://www.wykop.pl/wpis/43471243/troche-mnie-rozbawia-takie-walczenie-z-chorymi-zmi/

No to ja tez rzuce spamikiem.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qp0CuPNRMKmrws9b9TFSORu1vHF1APLb,w400.jpg To ta jest gra co to pozjeżdża tylko po lewicy i jeszcze może jest hołdem dla tradycyjnych wartości? Zaraz się dowiemy, ze cyberpunk to jest tak naprawdę manifest rodem od theodore kaczyńskiczego, że trzeba żyć w lesie i wyrzucić pc oknem.

Obawiam się, że obraz jest trochę inny i cyberpunk to
@Brzytwa_Ockhama: Btw a co jeżeli CDPR jest jedna lewacki i pojeżdzanie po korpo to jedno, ale twórcy drugie?

"Moim zdaniem, ta osoba jest seksowna. Podoba mi się jak ta osoba wygląda. Pamiętajmy jednak, że służy ona tutaj jako model dla celów korporacyjnych. To ciało jest wyświetlane jako rzecz i to jest właśnie straszne w tej reklamie. […] Przy okazji, ta grafika pokazuje przepełnienie seksem osoby, a chcemy pokazać, że to też
@Brzytwa_Ockhama: Jakie wyparcie przygotowałeś na słowa samych devów?

Przecież pojazd po korpo jest w sumie do gruntu lewicowy- lewica się nie lubi z kapitalizmem. Do tego devowie w żadnej z wypowiedzi nie odnoszą się do tego transa w sposób pogardliwy, najwyżej padają deklarację jak w cytowanym fragmencie, że to korpo robią bezduszny interes na ludzkim ciele i nimi trzeba gardzić.
Przecież pojazd po korpo jest w sumie do gruntu lewicowy- lewica się nie lubi z kapitalizmem. Do tego devowie w żadnej z wypowiedzi nie odnoszą się do tego transa w sposób pogardliwy, najwyżej padają deklarację jak w cytowanym fragmencie, że to korpo robią bezduszny interes na ludzkim ciele i nimi trzeba gardzić.


@elswyr78: Co ma kapitalizm do korporacjonizmu? Masa prawaków jest anty-korporacyjna ba! Wskazuje, że takie YouTube dyskryminuje za poglądy lel
@Brzytwa_Ockhama: Nie przemawia do mnie ten argument. Na siłę to wszystko. To tak jak dowodzić, że wiedźmin jest do gruntu prawicowy. Tymczasem mamy wieczny ogień, wyzwolone czarodziejki, bezpłodnego wiedzmina itd.

Totalnie #!$%@?ąc od moich poglądów, to jest życzeniowość na temat cdpr i tego co kto tam prywatnie uważa.

Mogę uznać, w drodze kompromisu artystycznego i społecznego cdpr stara się punktować rożne skrajności na przykładzie wiedzmina 3. Na ten przykład krwawy baron
Po dotychczasowej polityce cdpr jestem gotów uznać, że 2077 będzie równie kosmopolityczny w swojej krytyce i dostanie się każdemu, łącznie z prawakmi, którzy nagle uchwycili, że 2077 to nagle krytyka postępu i technologii, bo lewakom po drodze też się dostanie pewnie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@elswyr78: Ale ja się z tym zgadzam xD Po prostu nie lubię lobbingu twitterowego gdzie naciski wywołuje się przez wrzeszczących aktywistów