Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: sam pośrednio przyznałeś mi rację - dla ciebie WTC to dziadki, a dla ich fanów trap to gunwo, więc zastępowanie jednym drugim nie było chyba do końca trafione ¯\_(ツ)_/¯ a typ w ogóle chyba nie dorósł do roli w której go widzisz
  • Odpowiedz
@will_I_aint: ale ja jestem fanem WTC, Ghostaface to jeden z moich ulubionych raperów ever i mimo tego nazywam ich dziadkami, to nie była żadna obelga xD Nie każdy fan WTC jest zakutym łbem, który nie lubi trapu więc nie mierz wszystkich swoją miarą.
Zresztą Q wcale zbyt wiele z trapem wspólnego nie ma(w sumie to pewnie tyle co Ghost dogrywający się do tego kawałka https://www.youtube.com/watch?v=Z4eARl9omVs ), jego muza to najmocniej
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: pisząc stękający miałem na myśli właśnie jego zachowanie. W normalnym przypadku gość zastępujący legendę musi stawać na głowie żeby zdobyć publikę która w oczywisty sposób będzie trochę zawiedziona że nie ma headlinera za którego zapłaciła. A tu pojawia się naburmuszony typek i jeszcze narzeka że publika wasn't lit i że mało ludzi przyszło xD Nie dorósł do statusu legendarnego rapera, w ogóle do statusu jakiegokolwiek rapera, zachował się jak
  • Odpowiedz
@will_I_aint: ale on nie narzeka tylko sobie żartuje () Q ma w tym momencie taką pozycje na scenie, że na każdym festiwalu to on byłby headlinerem prędzej niż Wu Tang

A tu pojawia się naburmuszony typek i jeszcze narzeka że publika wasn't lit i że mało ludzi przyszło

typie ale ty widziałeś tego ostatniego tweeta? Jesteś ślepy czy udajesz, że nie widzisz?

Nie dorósł do statusu legendarnego rapera,
  • Odpowiedz
@will_I_aint: arguemntum ad wiekum pięknie, patrzcie na mnie jestem stary więc racja jest po mojej stronie!!11ononee ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro od Reakwona, może on kiedyś dorośnie i nie będzie nagrywać z tym stękającym traperem dla małolatów - skulbojem q ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ShadyTalezz - @willIaint: arguemntum ad wiekum pięknie, patrzcie na mnie jestem stary...
  • Odpowiedz