Wpis z mikrobloga

@mariner0s: Dawien, dawno, po ostrej popijawie udałem się na śniadanko do Maka. #!$%@?łem 2 tortille z namiastką jajecznicy i jakiegoś mięcha,
bez decylitrów keczupu nie szło tego przemielić, jak tylko wylazłem z budynku to rzuciłem pawia na trawnik przed lokalem. Reklama oferty śniadaniowej była, nie ma co. Ciekawe tylko czy bełta spowodowały % czy ta śniadaniowa ambrozja.
  • Odpowiedz
@mariner0s: Tosty i mcmuffiny są świetne, szkoda tylko że nie ma już takich małych placków ziemniaczanych jak dobiera się zestaw tylko same frytki są, kto by chciał frytki na śniadanie wtf
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mariner0s: mcmuffiny jajko bekon i farmerski są the best. Uczcijmy też minutą ciszy starą kanapkę śniadaniową - jajko bekon placek ziemniaczany i sosik <3
  • Odpowiedz
@mariner0s: te #!$%@? "śniadania" to jak z piciem Coli....light. łudzą się, że są eko a w gruncie rzeczy nik tego gówna nie chcę jeść. Ja się pytam gdzie mój ulubiony FRESHEErrrr do chooooya?!
  • Odpowiedz
@violentj: alez jadlem ale w wiekszosci malych i srednich polskich miast gdzie uslug niemalze brak takie sniadanie to prawie jedyna opcja obok hotdoga z orlenu albo prince polo z zabki

Polska to nie Francja gdzie w malym miasteczku w gorach na koncu swiata masz knajpe ktora Ci rano zrobi croissanta z miejscowym serem na cieplo
  • Odpowiedz