Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#!$%@?, jeśli już zdarzają się takie sytuacje to mam nieodoarte wrażenie że to zwykłe lizanie dupy w jakinś celu korzystnmym dla tej 2 strony
  • Odpowiedz
@slusar_o2: samiec alfa widzę. Właśnie pojazdy po męskości są jedym z czynników tylu samobójstw mężczyzn w Polsce. Wszyscy skorzystają jak będziesz zostawiał takie komentarze dla siebie
  • Odpowiedz
@slusar_o2: przecież komplementy to nie jest coś, co tyczy się stricte wyglądu () Myślę, że każdy wolałby usłyszeć, że jest zdolny, zaradny, dokładny w wykonywaniu swoich zadań, niż, że po prostu równo położył podłogę. Widzisz różnicę? Oceniasz osobę i jej kompetencje, a nie to, że wykonała jakieś tam zadanie zgodnie z wytycznymi.
  • Odpowiedz
@slusar_o2: yhm. Osoby plusujące obrazek @MasterZiomaX pewnie wychodzą z tego samego założenia, a ja obracam się tylko w świecie kobiet zapewne ¯\_(ツ)_/¯

pees - jest różnica pomiędzy 'świetna robota' po wykonaniu zadania, a 'jesteś zdolny/zaradny' w normalnej codziennej rozmowie.
  • Odpowiedz
@slusar_o2: Świat jest na tyle rozległy i nosi na sobie już około 8 miliardów ludzi, więc mówiac 'my' o tak ogromnej grupie osob (na logikę mężczyzni powinni stanowic okolo polowy z tych 8mld, wiec jakies 4mld) lekko przeceniasz Twojej personalne preferencje.

Ja tam lubie jak mi kobieta powie, ze jestem przystojny :), jakby mi to powiedzial facet to pewnie nie mialoby to dla mnie znaczenia( mowie z samoobserwacji). Jako ze jestem
  • Odpowiedz
@slusar_o2: no to kompletnie na opak rozumiesz to co ja piszę. Przypominam co napisałam pod swoją ostatnią wypowiedzią - nigdzie nie sugerowałam, żeby mówić, że ktoś jest zaradny po tym jak ułożył posadzkę samodzielnie. Zresztą to nie ma znaczenia, bo w takiej sytuacji ważny jest kontekst całego zdarzenia.
  • Odpowiedz