Wpis z mikrobloga

Mireczki wieczorny brak zajęć natchnął mnie do pewnej rozkminki w temacie perfum a dokładniej w temacie kolekcjonerstwa. Zastanawiam się jakie największe kolekcje perfum widzieliście?
Jeśli chodzi o polski internet to na perfuforum spotkałem się z kolekcjami liczącymi ponad 300 czy 400 flakonów (w temacie 'ile litrów perfum posiadacie' z tego co wiem największą liczbą było ponad 40 litrów).
Na youtube chyba największą kolekcje jaką miałem okazję widzieć to kolekcja Jeremy'ego sprzed paru lat (widoczna na zdjęciu) czyli około 1000 sztuk.
Na fragrantice natomiast jako posiadacza największej kolekcji podawany jest nick użytkowniczki olga1790, w chwili w której popełniam ten wpis widnieje u niej 2859 flaszek w sekcji 'perfumes i have' - podobno jest to legitna liczba, kiedyś niby wstawiała zdjęcie swoich zbiorów, a było to pomieszczenie z wieloma półkami, w całości wypełnione flakonami (niestety ale nie mogę go odszukać).
Wstawiajcie zdjęcia najliczniejszych kolekcji jakie widzieliście lub takich które zrobiły na was największe wrażenie
#perfumy
Pobierz olek1239871 - Mireczki wieczorny brak zajęć natchnął mnie do pewnej rozkminki w temac...
źródło: comment_G98cWGBD1R5G5jlefVZ2NduxW1tlFWJ2.jpg
  • 1