Wpis z mikrobloga

Chciałbym pojechać w góry sam na urlop, wtedy nadal byłbym śmieciem tylko że w górach, ale nigdy nie wyjeżdzałem poza województwo. Boję się że coś spierdziele i telefon mi się rozładuje w pociągu albo autobusie i nie będę miał jak wrócić do domu bez map. Albo jak jechać pociągiem to nawet nie wiem gdzie kupić bilet bo nigdy nim nie jechałem. Prawdopodobnie znowu przesiedzę cały urop w domu bo jak ktoś kto się boi jechać 60 km do miasta wojewódzkiego ma jechać gdzieś 300km
#przegryw #feels #smiecludzki #gownowpis
  • 7
Wy sobie chyba jaja robicie. Mając piętnaście lat pojechałem PKS-em z Poznania do Kołobrzegu żeby się wykąpać w morzu i zeżreć gofra. Wróciłem tego samego dnia spowrotem. Taka rundka dla frajdy jazdy. Ile wy macie lat chłopaki, że się pociągiem nie umiecie bujnąć?
@423frewq4f23:

Albo jak jechać pociągiem to nawet nie wiem gdzie kupić bilet bo nigdy nim nie jechałem

Tu kupisz: https://www.e-podroznik.pl/

i telefon mi się rozładuje w pociągu albo autobusie i nie będę miał jak wrócić do domu bez ma

W większości pociągów są gniazdka. Weź sobie ładowarkę, a najlepiej ładowarkę i powerbanka.

Ogólnie bardzo, bardzo polecam góry dla ludzi, których nie kręcą tłumy. Niektóre szlaki to totalne odludzie. Skąd jesteś? Może
ólnie bardzo, bardzo polecam góry dla ludzi, których nie kręcą tłumy. Niektóre szlaki to totalne odludzie. Skąd jesteś? Może będę w stanie polecić jakąś górkę


@GaiusBaltar: niedaleko Łodzi mieszkam i stamtąd musiałbym jechać, a jakie miejsce polecasz w górach?
@423frewq4f23: Z Łodzi niestety w góry daleko.

Ale na początek, biorąc pod uwagę połączenie, trudność szlaku, i jego obłożenie, możnaby pomyśleć o tym aby przejechać pociągiem z Łodzi do Nowego Targu, a potem z Nowego Targu przejść się na Turbacz.

Nie wiem jak z Twoją kondycją, ale szlak na Turbacz z NT i z powrotem nie jest bardzo wyczerpujący. Tutaj link do stronki ze szlakiem i podliczeniem: https://www.szlaki.net.pl/sesja.php?id[]=240180&id[]=240162&id[]=241026&id[]=240220&wyn=1#a

Proponowana przeze