Wpis z mikrobloga

Chciałbym pojechać w góry sam na urlop, wtedy nadal byłbym śmieciem tylko że w górach, ale nigdy nie wyjeżdzałem poza województwo. Boję się że coś spierdziele i telefon mi się rozładuje w pociągu albo autobusie i nie będę miał jak wrócić do domu bez map. Albo jak jechać pociągiem to nawet nie wiem gdzie kupić bilet bo nigdy nim nie jechałem. Prawdopodobnie znowu przesiedzę cały urop w domu bo jak ktoś kto się boi jechać 60 km do miasta wojewódzkiego ma jechać gdzieś 300km
#przegryw #feels #smiecludzki #gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
Wy sobie chyba jaja robicie. Mając piętnaście lat pojechałem PKS-em z Poznania do Kołobrzegu żeby się wykąpać w morzu i zeżreć gofra. Wróciłem tego samego dnia spowrotem. Taka rundka dla frajdy jazdy. Ile wy macie lat chłopaki, że się pociągiem nie umiecie bujnąć?
  • Odpowiedz
@423frewq4f23:

Albo jak jechać pociągiem to nawet nie wiem gdzie kupić bilet bo nigdy nim nie jechałem

Tu kupisz: https://www.e-podroznik.pl/

i telefon mi się rozładuje w pociągu albo autobusie i nie będę miał jak wrócić do domu bez ma

W większości pociągów są gniazdka. Weź sobie ładowarkę, a najlepiej ładowarkę i powerbanka.

Ogólnie bardzo, bardzo polecam góry dla ludzi, których nie kręcą tłumy. Niektóre szlaki to totalne odludzie. Skąd jesteś? Może
  • Odpowiedz
ólnie bardzo, bardzo polecam góry dla ludzi, których nie kręcą tłumy. Niektóre szlaki to totalne odludzie. Skąd jesteś? Może będę w stanie polecić jakąś górkę


@GaiusBaltar: niedaleko Łodzi mieszkam i stamtąd musiałbym jechać, a jakie miejsce polecasz w górach?
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: Z Łodzi niestety w góry daleko.

Ale na początek, biorąc pod uwagę połączenie, trudność szlaku, i jego obłożenie, możnaby pomyśleć o tym aby przejechać pociągiem z Łodzi do Nowego Targu, a potem z Nowego Targu przejść się na Turbacz.

Nie wiem jak z Twoją kondycją, ale szlak na Turbacz z NT i z powrotem nie jest bardzo wyczerpujący. Tutaj link do stronki ze szlakiem i podliczeniem: https://www.szlaki.net.pl/sesja.php?id[]=240180&id[]=240162&id[]=241026&id[]=240220&wyn=1#a

Proponowana przeze
  • Odpowiedz