Wpis z mikrobloga

@Lubie_zupe: Profumo jest trwalszy, moim zdaniem ładniej pachnie, jest mniej wodnisty a bardziej ciepły, męski (ma paczulę i kadzidło w bazie). Jeśli miałbym wybierać między tymi dwoma to bez zastanowienia wybieram Profumo
  • Odpowiedz
@Lubie_zupe: zwykła, ale do zakupu Intense też się przymierzam.
Zwykła kojarzy mi się z takim pięciogwiazdkowym czystym pokojem hotelowym w Nowym Jorku na 32 piętrze


Ma taki przyjemny mydełkowy zapach kojarzący się z czystoscią i profesjonalizmem. Takiego czegos własnie szukałem do noszenia do biura i na spotkania z klientami. Spełnia swoje zadania w 100%.

Intense ponoć pachnie bardziej wieczorowo, ale zdam dokładną recenzję po zakupie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB: AdG bardzo trwałe? Chyba stare batche, bo mój ojciec używa ich od grubo 15 lat i ostatnio zaczął narzekać na trwałość. Flakon z zaufanego źródła, także możliwość kupna podróbki wykluczam. Może jakiś felerny batch się trafił?
  • Odpowiedz
@kilo_wody_pod_stopa: ja często sobie testuje różne perfumki, ale zawsze właśnie do niego wracam, według mnie jest to bardzo trwały zapach, ale idzie się do niego przyzwyczaić i wtedy można mieć wrażenie że szybko traci swoją "moc", przynajmniej ja mam takie wrażenie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Lubie_zupe
Montale Santal Wood
Mancera Cedrat Boise
Prada Lhomme Intense
Valentino Uomo Intense
Mont Blanc Explorer
Al Haramain Laventure Knight
Dior Fahrenheit

To tak na szybko.
  • Odpowiedz