Wpis z mikrobloga

@eclypse Poniekąd się zgadzam. Lewica nie jest moją bajką szczególnie ze względu na obecność Biedronia, jednakże jeśli mam wybierać postulaty Zandberga, a postulaty KO (o ile w ogóle coś skonkretyzują), która w swoich szeregach ma ogrom politykierów i kosciolkowych ministrantów, to wybór jest prosty. Jednakże obawiam się, że 15% to maks, a pewnie realnie dostaną 12%
@krytyk__wartosciujacy: xD
słyszałem już wersję, że pis wygrał przez taśmy otrzymane od ruskiego wywiadu, na których w sumie nic nie ma.
teraz, że pis otrzymał większość, nie przez platfusów, tylko potknięcie lewicy xD

platfusy takie uczciwe i chcą dobrze, a ten wstrętny pis oszukuje i przez LEWICĘ I SZURY RZONDZI. A cudowne, krytalicznie czyste PO NIE rzondzi:(
@krytyk__wartosciujacy

NO Ku^%$$ Z PO zostały strzępy, jakieś brejzy i schettino. Nie przeprosili za szkody wyrządzone przez 8 lat rządów, nie mają nic do zaoferowania (ktoś zapamiętał jakieś postulaty z 6 schetyny?) poza 'odsunąć pis od władzy'.

Tymczasem lewica wyciągnęła wnioski z ostatnich lat i połączyła się bez tworzenia koalicji. Na jedynkach będą znani działacze z każdej liczącej się siły politycznej. Przed eurowyborami zandberg jako jedyny postuluje budowę elektrowni atomowej (Co PO
@jacieniemog28: idź sobie zweryfikuj fakty. np. te:
Politycy platformy + prezes NBP Belka są latami podsłuchiwani, a służby dowiadują się o tym z mediów i próbują wyrwać dziennikarzowi laptopa. PO zrobiło takie państwo z dykty, że bangladesz mógłby tu swoich agentów zainstalować jakby miał na to ochotę xD
To wcale nie są szkody :D
generalnie to pis obecnie sprawił że przejęcie władzy przez ruskich czy innych jest łatwiejsze bo wystarczy własny prezydent i większość by dać swoich ludzi, ci durnie stworzyli furtkę bez zamka
@jacieniemog28 i jak wylansują swojego prezydenta? partia najbardziej podejrzana o powiązania z ruskimi walczy z progiem wyborczym i jest skutecznie blokowana we wszystkich mediach.

Nie obchodzi mnie czyja to była wina, fakty są takie, że na cały obóz PO były haki i mogły zostać wykorzystane w dowolny sposób. Wyobrażasz sobie że to mogło się potoczyć znacznie gorzej? np. PO wygrywa wybory parlamentarne 3 raz pod rząd a taśmy kupują ruscy. Icyk kontrakt
fakty są takie, że na cały obóz PO były haki i mogły zostać wykorzystane w dowolny sposób.


@eclypse: tia, a przez 4 lata prokuratura pisu umarzała śledztwa

idź na czarną listę bo już nie mam siły