Wpis z mikrobloga

Ominęły mnie pierwsze etapy #vuelta, wiem tylko, że Jumbo zaliczyli kraksę na czasówce, a Quintana pokazał, że jeszcze nie idzie na emeryturę.
Ale co to się stało się, że liderzy Ineos mają aż 10 minut straty?

#kolarstwo
  • 12
@becyklon: to byli liderzy tylko na papierze nie oszukujmy się Froome, Thomas, Bernal w dalszym planie Sivakov to są liderzy. Tu jedzie Poels który ma słaby sezon i na tourze też jako pomocnik nic wielkiego nie pokazał, jedzie Tao który miał kontuzje i chyba dopiero na tdp wrócił. Jedzie De la Cruz który nigdy nie wyglądał na kogoś co może powalczyc w generalce wielkiego touru
@HalBregg: To wszystko prawda, ale 10 minut po 2 etapach bez poważniejszych trudności to i tak bieda jak na taki zespół. Chyba, że to celowe, żeby zabierać się w ucieczki, ale myślałem, że będą próbować wcisnąć kogoś do top10.
@becyklon: Tao po kontuzji nie wiadomo jak z formą. Poels jak mowię caly sezon slaby a pojawiają się plotki ze idzie do Bahrain merida kontrakt podpisany nie ma takiej motywacji żeby sie zarzynac po generalkę gdy forma nie ta
@becyklon
@HalBregg Vuelta z całej trójki jest chyba najmniej medialna, więc możliwe, że trochę po macoszemu ją traktują. Przy czym to jednak dziwne, bo byłby to zawsze dobry wyścig na to, żeby zaspokoić ambicje takich Poelsów, skoro wielka trójka nie startuje.

Ogólnie rzecz biorąc konstrukcja tego składu jest dziwna. Tutaj te manewry, brak Sosy, który pokazał, że jest w gazie i mógłby dać znacznie więcej niż na Giro. Może tu wchodzą w