Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś fajną strategie?
#ck2 - za ,,trudne" dla mnie (nie ogarniam technologii, wojen etc.)
#hoi4 uwielbiam na modach bo szkoda mi hajsu na DLC ( ͡º ͜ʖ͡º) ale wojny na multi gdzie przez pierwsze 2-3h nic się nie dzieje tak mnie nudzą... #gry #strategie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jazmojegopokoju zależy która cześć, nowsze są popularne, ale nie gram w nie za bardzo, bo głównie są o warchammerze a mnie to nie jara. Jeszcze w tamtym roku grałem na multi w shoguna 2 i rome 2 i było całkiem sporo ludzi, bez problemu można było grać.
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju: w CK2 musiałbyś zagrać jedną pełną grę od 1066 do końca albo przegrać chociaż 50h żeby mieć podstawowe zrozumienie tej gry, bo krzywa uczenia jest praktycznie pionowa. HOI4 nie podszedł mi właśnie przez te długie czekanie, dywizje, jakieś templatki i ciągłe microwanie (czyli wydawanie komend pojedynczym jednostkom). EU4 podobno łatwo się nauczyć ale trudno opanować, ale też mi nie podpadła.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lucider5 ok, Brytania się ostatnio reklamowała i była na promocji

@Sorines też trochę język mnie odbił - za trudny był dla mnie żebym całość zrozumiał..... Hoi4 fajny jest na modach, ale bez DLC bieda straszna + boli mnie trochę budowanie dywizji/taktyki w drzewku rozwoju - skonstruowane jest bardziej pod równowagę sił, niż oddanie ,,ducha II wojny światowej" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Europka jest easy,na początek najłatwiejszy jes kebab,tak samo z bolzgom,czekasz aż Gdańsk się uwolni,pomagasz mu i free vassal a teuton do rozjechania za kilka lat,sugerowałbym żebyś na początku wziął jagiellona bo z Litwą raźniej.
  • Odpowiedz