Wpis z mikrobloga

@Just_Doesnt_Know: Dobra decyzja, placenie 8.5-8.7 za napastnika, ktory gra jako skrzydlowy to glupota. Szczegolnie, ze jezeli chcesz wejsc w atakujacego gracza United to masz Martiala, ktory gra jako napastnik a jest pomocnikiem za milion mniej. Chyba jedyny "wewnatrzdruzynowy" transfer, ktory ma sens dla ludzi, ktorzy zaczeli z Rashfordem.
@finam: Suma zyskow jest jednak troche mniejsza przy Barkley -> Mount i nie jest to jakis palacy dupe transfer, w szczegolnosci, ze Barkley wydaje sie ze zagra w nastepnym meczu. Jasne, jak mialbym wybor na ten moment to oczywistym jest Mount > Barkley ale nie jest to az taka roznica kolosalna jak przy parze Rashford - Martial.
@Pietal: a dla mnie wręcz odwrotnie, zysk ze zmiany Barkleya na Mounta jest większy, Mason gra wszystko a Barkley 1/2 czasu na boisku 1/2 na ławce. Rash gra prawie tyle samo co Martial, do tego ma (miał?) karne, a przede wszystkim wymiana zawodników CHE zabierała tylko 1 transfer, w przypadku Rash/Martial masz 2 transfery.

Ale to takie dywagacje, ja mam Martiala i Mounta, i jest gitara oby tylko przestali się świecić
@finam: O! Racja, zapomnialem o tym, ze Rash -> Martial to dwa ruchy. Pojdzmy na kompromis i ustalmy, ze to rownie dobre ruchy.

EDIT: Nie, #!$%@?, te dwa transfery przewazaja na korzysc ruchu Barkley -> Mount, przyznaje racje Mirek.
@Pietal: Heh, dzięki. :) Ale i tak bym się wstrzymał z obydwoma ruchami transferowymi bo i Mount i Martial niepewni gry. Mason chyba tylko kopnięty ale Martial może nie zagrać. Szkoda, bo z Sou pewnie by dał i może karne przejął. :p Mam nadzieje, że wyzdrowieją bo jak nie to chyba bez WC będzie ciężko. Jeszcze mam KWP i Mourę z niepewnych.