Wpis z mikrobloga

Po 9ciu dniach użytkowania Tindera usunęłam konto i od razu czuję się...


Ta aplikacja to jest jakiś dramat. Nie wiem, jakim cudem moje koleżanki znalazły tam partnerów.

Siedzimy jak zombie z tymi telefonami w łapie i tylko przewijamy- szybko, szybciej, szybciej! To wygląda jak gierka zręcznościowa pod tytułem:'' jak szybko uda ci się machnąć kciukiem''.

Sklep z ludźmi:'' tę wezmę, bierę, bierę, brzydka, uuu dobra dupa, like, like, oj taaaak, nie, nope, wtf''. Brak szacunku do drugiego człowieka, bo po co? Jedno kliknięcie- unmatch i zapomnimy o sobie. I ta chora rywalizacja. Kiepsko było mi z myślą, że jestem jedną z wielu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ''tej odpiszę teraz, ta może poczekać, bo jest brzydsza, ta mi się podoba, więc wyślę jej swój numer, ta mi się odwidziała, bye bye'' ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Straciłam na tym eksperymencie kilkanaście godzin życia, ale wiecie co? W sumie to nie żałuję. Poznałam parę ciekawych osób, piszemy ze sobą używając innej aplikacji (wszystko na stopie koleżeńskiej), więc fajnie, mam nowych cumpli Podreperowało to też moje lekko zaniżone poczucie własnej wartości.

Usunęłam konto, bo uważam, że to strata czasu. Człowiek przewija, w końcu go sparuje, a i tak rozmowa się nie klei lub delikwent nie odpisuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję, że wszyscy, którzy dali mi like'a, a nie odpisali, zostaną rozjechani przez kombajn. Jak widać większość kreatur, używających tę apkę po prostu kolekcjonuje pary i karmi tym swoje ego. Ludzie czują władzę, mogąc przebierać w potencjalnych kandydatach na partnera.

Uważam, że najlepszym środowiskiem do poznawania ludzi jest świat realny. Zamiast gapić się w telefon, zaczęłam jeszcze częściej wychodzić z domu i udało mi się zobaczyć miejsca w moim mieście, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałam. Nawiązałam też nowe znajomości koleżeńskie- i z dziewczynami, i z chłopakami.

PS: wykop w sumie też nie jest taki tragiczny. Udało mi się tu poznać paru nowych kolegów i takiego jednego hm wykopka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po co tak się rozpisałam? Bo może komuś to pomoże, zainspiruje do zmian, pocieszy, zmotywuje do zamienienia internetów na życie realne.
Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego wieczoru ʕʔ

  • 80
Ja jednak nie jestem cierpliwa. Wg mnie nie opłaca się marnować kilku tygodni dla jednej 'perełki' jak to określiłaś, bo ryzyko niepowodzenia jest zbyt wysokie.

@Nuuskamuikkunen: @kociooka: serio z grupy setek facetów macie problem z wyborem jednego odpowiedniego xD? O czym wy dziewczyny bierdolicie. Większość facetów na tej apce zgarnia max kilka par dziennie a wy pomimo odrzucenia 80% facetów i tak macie problem z wyborem kogoś fajnego
@gwiezdny_wodnik po odsianiu:
- przystojnych, ale #!$%@?, narcystycznych typów (30%)
- sebixow z gołą klatą (20%)
- nieciekawych/nieatrakcyjnych nerdów (30%)
- metali/"artystów" i innej maści dziwaków (15%)

Może zostanie te 5% normalnych i w miarę miłych dla oka, które przesuwa się w prawo. Tak to wygląda w praktyce. Większość facetów albo od razu widać, że ma kompleksy i problemy emocjonalne, albo po prostu są mało atrakcyjni i po prostu wiesz, że w
Większość facetów albo od razu widać, że ma kompleksy i problemy emocjonalne, albo po prostu są mało atrakcyjni i po prostu wiesz, że w realu to nie zadziała.

@kociooka: 5% normalnych... ciekawe skąd te kompleksy ( ͡° ͜ʖ ͡°) coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że traktowanie kobiet wyłącznie jako worków na spermę jest jedynym słusznym podejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nuuskamuikkunen:
@Tuff: nie przesadzałbym z tym "taka wyjątkowa" ale poza tym, że mechanizm jest totalnie inny to różnicą jest to, że weryfikujemy wszystkie konta i nie wpuszczamy anonimów (brak zdjęcia profilowego, zasłonięta twarz itd.) oraz walczymy z fejkami (kilka poziomów weryfikacji + nagrody dla użytkowników za zgłaszanie lewych kont których nie wyłapaliśmy). Ostatnio jak robiliśmy badania wyszło też, że zdaniem użytkowników u nas są znacznie ładniejsze kobiety i nieco przystojniejsi faceci (vs
@RoyalsApp: jak wspomniałeś/wspomnieliście wcześniej

doładowanie konta abyś mogła ze wszystkiego korzystać za free

to może też swoje robić, w sensie model płatności. Nie wiem jak to u Ciebie/Was jest, bo nie sprawdzałem, ale w kwestii finansowej imo Tinder >>> Badoo. To, czy na Tinderze się zapłaci, czy nie, za bardzo nie ma znaczenia, w sensie można normalnie z apki korzystać w 100%. Premium (czy to Plus czy Gold) jedynie ułatwia i
@kociooka: Podsumowując: na tinderze siedziało przez ostatnie lata kilka milionów nienormalnych facetów i nienormalnych kobiet. Tylko Ty byłaś normalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie masz znajomych przeciwnej plci?

@Nuuskamuikkunen: mam ale nie mam koleżanek poznanych na tinderze czy jakimkolwiek innej aplikacji gdzie znajomość byłaby podobna do tych z realu