Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@r3d1w4d: Przecież 1 mln mieszkań to lepszy postulat niż 500 plus ale co tam


Ale zdajesz sobie sprawę że realny koszt takiego lokum to byłoby pewnie 200% rynkowej ceny?,ilość miejsc do nadużyć jest nieograniczona.
Co do pincseypkus. jako podwójny beneficjent tego programu jestem zdecydowanie za jego likwidacja w obecnej fo4mie. Zdecydowanie lepsza forma jest odliczenie takiej kwoty od podatku na koniec roku fiskalnego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@r3d1w4d: no straszne, prawacki PiS co wybory obiecuje to samo ale nie robi bo to wymagałoby pracy w przeciwieństwie do sypania groszem na lewo i prawo.


A za peło... Panie, Ale co to za argument?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cucaracha ale ja nie bronię Pisu wysmiewajqc postulaty Lewicy tylko pokazuje absurdalne obietnice tej partii jak 'państwowy deweloper', leki na receptę za 5 PLN.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@snusmumriken90 nie wątpię, milion miejsc pracy za 15k netto również. Dodałbym jeszcze wymianę milionów starych samochodów na nowe, milion rowerów dla otyłych... Itp itd. Musicie upgradeowac wasz generator przemyśleń z dupy bo brzmią tendencyjnie
  • Odpowiedz
Słucham właśnie Kongresu Lewicy i po wygranych wyborach szykuja powołanie państwowego dewelopera aby wybudować 1 milion mieszkań


@r3d1w4d: Ale zdajesz sobie sprawę, że budownictwo komunalne to standard na tym złym zachodzie gdzie Polacy masowo uciekają z kapitalistycznego raju, a zresztą w Polsce też ono istnieje, tylko, że zamiast miliona mieszkań oddaje się około tysiąca mieszkań.
  • Odpowiedz
@r3d1w4d:

i taki program to naprawi?

No na pewno nie wolny rynek, bo ten już pokazał co może. Kredyt na 30 lat żeby kupić mieszkanie dla pary + max 1 dziecko, bo więcej się nie zmieści.
  • Odpowiedz
@r3d1w4d: co jest absurdalnego w lekach na receptę za 5zł? Wiesz, to nie są jakieś programy z tyłka, takie coś jest próbowane w innych krajach i działa nieźle. Ja byłem w ciężkim szoku, gdy skorzystałem z lekarza za granicą, dostałem recepty na lekarstwa za które zapłaciłem niecałe 3 euro razem, bo jest tak duża zniżka na leki, gdy przyjdziesz z receptą.

Idea mieszkań czynszowych też mi się nawet podoba, o
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Słucham właśnie Kongresu Lewicy i po wygranych wyborach szykuja powołanie państwowego dewelopera aby wybudować 1 milion mieszkań


@r3d1w4d: Ale zdajesz sobie sprawę, że budownictwo komunalne to standard na tym złym zachodzie gdzie Polacy masowo uciekają z kapitalistycznego raju, a zresztą w Polsce też ono istnieje, tylko, że zamiast miliona mieszkań oddaje się około tysiąca mieszkań.

Ale rozumiesz że porównywanie krajów gdzie demoniczny wolny rynek funkcjonuje o wiele dłużej niż 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@r3d1w4d: konstytucja obliguje państwo do prowadzenia polityki miezzkaniowej


Dbania o zdrowie obywateli również a wszyscy wiemy jak państwowa służba zdrowia wygląda
  • Odpowiedz