Wpis z mikrobloga

okej w kwali nic z tego zeby padlo 16-0, chyba ze dzis vitality sie obudz i rozgromi tak grayhound bo w nic innego juz nie wierze xD ale czy na pozniejsza faze majora, sa gdzies zaklady, ze padnie taki wynik?
#csgo
  • 10
@bobzi: pewnie ze jest szansa, teraz przeciez beda graly mocne zespoly na slabe w pierwszej rundzie tego glownego majora. jesli sie na przyklad dostanie syman i bedzie na przyklad mecz liquid - syman to pewnie
@bobzi: @Jokebe: nie wiem czemu sie tak napalacie na te 16-0, to nie jest 2012 rok, poziom csa na swiecie jest wyrownany jak nigdy dotad, niech swiadcza o tym wyniki wlasnie majora, gdzie 99% ludzi na 0-3 obstawialo grayhound, syman i dreameaters a wszystkie te zespoly mialy/maja szanse awansowac do nastepnego etapu
i nawet przy wyniku 15-0 jest pewien problem bo rundy pistoletowe sa troche bardziej losowe niz gun roundy,
@lepir: napalony na to nie jestem, sam bym nie obstawiam pieniedzy na to ze padnie 16-0, ale w czasie dominacji astralis takie wyniki padały wcale nie tak rzadko. Teraz myślę, że największe szanse na taki wynik są podczas starcia liquid z jakąś słabszą drużyną. liquid - dreameaters?