Wpis z mikrobloga

Widzieliście najnowszy filmik Mareckiego? Jeśli jego zarzuty się potweirdzą to mamy niezłe haki na kierownika. Druga kwestia czy odważy się te dowody upublicznić. Moim zdaniem to jego polisa bezpieczenstwa przed pozwem cywilnym od kierownika. Swego czasu Apsik na live pwiedzial ze widzial fizyczne materialy od kierownika które ma na Mareckiego i że tylko z nim ma sądową kosę, a było to na początku roku.

lunk do filmiku od Mareckiego: https://www.youtube.com/watch?v=XL-UIFUhY0k

#jto #jaktoogarnac #kurzatkowski
  • 22
@CzopWsza: a mi się wydaje ze ten filmik to był film dedykowany kierownikowi, wiem ze to troche long shot, ale wydaje mi się że teraz Marecki czeka na odpowiedź kierownika (być może na priv) z propozycją (finansową? ugodowo-sędziowską z powództwa cywilnego?) żeby nie ujawniał tych nagrań. Marecki wie jaką wartość maja te nagrania i zdjęcia, wie, że to gruba akcja i mocne info. Wie jakie konsekfencje miałoby ujawnienie takich materiałów więc
@kozacki-trolejbus: spokojnie niech udostępnia. potem będzie się tłumaczył skąd ma prywatne rozmowy i dlaczego je upublicznił. co kogo obchodzi komu kierownik " spuszcza się na co" jeszcze insynuacja ze popełnia tym przestępstwo, ze ją molestuje i traktuje jak niewolnika. chyba raczej nie, skoro druga strona się odwzajemnia, wiec mamy pomówienie dodatkowo i zniesławienie. tak naprawdę oboje maja prawo do związku, nawet jeśli ten związek oparty jest na sexie.
@kozacki-trolejbus: przecież Marecki z kierownikiem żrą się już od co najmniej pół roku i od pierwszej ich spiny nic się nie zmienia. Robią sobie kolejną nisze, w której siedzą debile i czekają na rozwój sytuacji, nabijając jednemu i drugiemu w jakiś tam sposób atencję.