Wpis z mikrobloga

@AgrrsywnyBusiarz: Tak? Dużo się ruszam. Odrastające włosy to natychmiastowe podrażnienie. Więc musiałbym golić się co kilka dni. Ale czekaj, dużo też siedzę, a gładka skóra + siedzenie to także podrażnienia. Nie będę codziennie smarował sobie krocza, by wyglądać subiektywnie estetyczniej dla pewnej grupy (która i tak mnie nie ogląda nago) xD
  • Odpowiedz
@AgrrsywnyBusiarz: No to ja spróbowałem kilka razy w życiu i za każdym razem byly tygodnie cierpień. Na golenie co dwa-trzy dni nie mam chęci ani czasu, trudno, muszę znaleźć babę, która lubi kocura ( ͡º ͜ʖ͡º) @materazzi: Właśnie o to mi chodzi, cumplu. Golenie w tym miejscu = szatan. Można po prostu przystrzyc.
  • Odpowiedz
@VirusX: Słuchaj jak 5 lat później nadal masz z tym problem to zakup sobie takie cudo.
Siedem wieczorów po 20 minut i z buszem pożegnałem się na dobre (już po pierwszym użyciu było mega dobrze). A bonusowo to nie dość, że nic nie boli to jeszcze sam krem nie #!$%@? jak sfermentowane skarpety Judoki.
Polecam naprawdę warto.
https://allegro.pl/oferta/krem-do-depilacji-inspirowany-zabiegiem-laserowym-na-cale-cialo-usuwa-wlosy-15494148278?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=ZWJlNDgwZjQtMDM0MC00ZGU3LTk0NmMtYmE2YTI2NGM4ZTZkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=62d4f448-7136-4bb5-a962-b376a0b4454c
LutorSambo - @VirusX: Słuchaj jak 5 lat później nadal masz z tym problem to zakup sob...

źródło: signal-2024-05-11-145544_002

Pobierz
  • Odpowiedz