Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do wszystkich, którzy za partyjne pieniazki smieca wykop wysrywami o słuszności głosowana na tych raków z partii Razem

Ja #!$%@? nieroby. Nie piszcie już tych bzdur i nie spamcie wykopu tym tanim bełkotem. Idźcie zarobić pieniadze w uczciwy sposób, chociaż to niemożliwe, bo jak tu mowa o uczciwej kasie, skoro reprezentujecie interesy partii komunistycznej i jeszcze trujecie ludziom dupe. Także proszę usuńcie konta i dajcie sobie spokój z tym #!$%@?, majacym na celu promocję jednoosbowej partii (w praktyce, bo w teorii jeszcze milion jakichś łbów po politologii na jakichś gównouczelniach XD), bo tylko #!$%@? ludzi. Co innego dyskusja i przekonywanie do swoich racji, a co innego wynajmowanie sebów do reklamowania partii na wykopie, bo nie macie poparcia większego niż 1 % XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#4konserwy #bekazlewactwa #antykapitalizm #neuropa #polityka #heheszki
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wilczek03: Dobra kucu, poprodukowałeś się,a teraz wracamy do rzeczywistości, 4,5% poparcia, spory w Konfederacji, ta wasza zbieranina i tak się rozpadnie po wyborach, byle pociągnąć hajs z subwencji. Wasze postulaty i tak nie zostaną zrealizowane, a Lewica będzie wywierała na PiS wpływ, i nawet jeśli bezpośrednio sami nic nie zrobią, pociągną pisiorków na lewo
  • Odpowiedz
@czerkies: Na pewno mam czas, żeby przegladac twoje posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś był trochę zorientowany, to wiedziałbyś, że politologia to gównokierunek, którego absolwenci sa nieudacznikami, bo tacy zazwyczaj marza o zostaniu politykami, którzy nie robia nic, a kosza siano.

Nie zapiecze, bo w dupie mam to, ile zarabiasz i kim jesteś. Masz mentalność typowego cebulaka i myślisz, że będęci czegoś zazdrościł lub #!$%@?ł się,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wilczek03: założyłem że skoro masz czas takie gówno produkować to i z moim profilem się zapoznasz.
Zachęcam jeszcze raz, zrozumiesz że trochę lepiej zorientowany jestem.
Serio ziomek gownostudia I czas spędzony w internecie nie czyni z ciebie Alfy i romey, zalecam nieco pokory
  • Odpowiedz
@czerkies: @czerkies: No, dobra, ale co to ma do rzeczy? Politologia jest gównokieruniem. Mogę powiedzieć o każdym innym, że można studiować, jak się ma pomysł na karierę i może to być nawet kulturoznawstwo. Politologii nie trawię, bo to wysyp nieudaczników, pasożytów, bananów i przyszłych bezrobotnych.

Ja w kwestiach zawodowych nie będę się chwalić niczym. Jestem młody, zarabiam, studiuję, uczę się języków, rozwijam się, nie zazdroszczę nikomu, bo sam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wilczek03: bo jesteś rakiem i wyciagasz wnioski z dupy. Nie o politologów chodzi tylko o #!$%@? uogolnienie.

Z twojego opisu wynika że jesteś zerem ale zobacz;, nie znam nie oceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°), polecam pod rozwagę
  • Odpowiedz
@Kjedne: Uuu, kolego, umiemy czytać? Gdzie tam jest mowa o Zandbergu? Chodzi mi o jego zarzad, nie jego osobę. Przecież wielokrotnie pisałem, że Zandberg to inteligentny gość, mimo, że nie podobaja mi się jego poglady.

Nie mam tak debilnego myślenia, jak wy, że osoba o innych pogladach = bezmózg.
  • Odpowiedz