Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do wszystkich, którzy za partyjne pieniazki smieca wykop wysrywami o słuszności głosowana na tych raków z partii Razem

Ja #!$%@? nieroby. Nie piszcie już tych bzdur i nie spamcie wykopu tym tanim bełkotem. Idźcie zarobić pieniadze w uczciwy sposób, chociaż to niemożliwe, bo jak tu mowa o uczciwej kasie, skoro reprezentujecie interesy partii komunistycznej i jeszcze trujecie ludziom dupe. Także proszę usuńcie konta i dajcie sobie spokój z tym #!$%@?, majacym na celu promocję jednoosbowej partii (w praktyce, bo w teorii jeszcze milion jakichś łbów po politologii na jakichś gównouczelniach XD), bo tylko #!$%@? ludzi. Co innego dyskusja i przekonywanie do swoich racji, a co innego wynajmowanie sebów do reklamowania partii na wykopie, bo nie macie poparcia większego niż 1 % XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#4konserwy #bekazlewactwa #antykapitalizm #neuropa #polityka #heheszki
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@insomnia_: Śmiechłem, nie powiem, że nie XD Mam do tego dystans, w porównaniu do was, seby.

Tylko, że Korwina zarzad, to nie sa 23 letnie banany po Wyższej Szkole Politologii, a wykształceni ludzie, którzy maja o czymś pojęcie i nie wchodza w dupe systemowej partii.
  • Odpowiedz