Wpis z mikrobloga

Miruny, jaką folię polecacie na Mate 20 Pro?

Mam zestaw Spigen neo hybrid + 3mk arc se i osobno oba produkty są świetne, folia pięknie przylega, a pokrowiec idealnie spasowany i dociśnięty. Niestety razem to nie działa, spigen przez swój docisk podważa krawędzie foli (która idealnie wpisuje się w ramkę etui, ale wiadomo, że etui w kieszeni czy w rękach pracuje, wygina się itd.), robią się bąble i #!$%@?ą. Folia jest za mała o jakieś 0,5mm z każdej strony (wtedy by się chowała pod krawędzie pokrowca i nie byłoby problemu.
No więc wracając do tematu. Jaka folia sprawdzi się z tym etui?

#mate20pro #huawei #spigen #etui
  • 4
@footix: Taki urok Spigen. Mocno nachodzi na te krawędzie i szkło też potrafi wypchnąć.
Proponował bym rozejrzeć się za jakimiś foliami albo i nawet szkłem tyle że nie takim, które pokrywa cały ekran.
Ewentualnie Spigen ma jakieś folie w płynie.
Spigen w płynie
lub są szkła UV, które przyklejasz i utwardzasz lampą. Reklamują się, że pasuje do większości etui.
Szkło UV do Mate 20 Pro
a tu masz link jak to
@NoNameNoIdeaNoLife: Montowałem standardowo, tak jak w instrukcji. W tej folii fajne jest to, że nawet jak coś będzie lekko krzywo, to można w miarę bezproblemowo poprawić. Jedyne czego należy pilnować i unikać to paprochów i nitek. Do zestawu była dołączona tekturowa "praska", rozprowadziłem większe bąble do krawędzi, a te mniejsze wchłonęły się w kilka godzin.