Wpis z mikrobloga

Nawet nie mogę tego słuchać. Nostalgia i świadomość, że te czasy już nie wrócą rozrywa mi serce.
W komentarzu piszemy swoj nick i server na ktorym najwiecej gralismy
#lineage2 #mmorpg
LewCyzud - Nawet nie mogę tego słuchać. Nostalgia i świadomość, że te czasy już nie w...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LewCyzud: I ta muzyka z Giran <3333
Syndram, klan chyba ArsMoriende? nie pamiętam już :D
Spellhowler
L2EX w latach swojej swietności.
I to wstawanie o 3-4 bo Baium wstał :( Piękne czasy
  • Odpowiedz
@LewCyzud: la2dream interlude stoi niecałe 2 lata już, co jakiś czas powstaje nowy server a po kilku miesiącach gracze z nowego przerzucani są na stary, część zostaje, część odchodzi, jak dla mnie to zajebiście wymyślili. na epikach zawsze masa ludzi, z naszego ally tak do 80ciu idzie zebrać. Szkoda, że nowi nie zrobili trzeciego side tylko wszyscy do waru poszli ale po 2 tygodniach się to zbalansowało i teraz walki
  • Odpowiedz
@LewCyzud: enternal sin c4
Później the abbys x3 albo x7
Potem już jakieś epizody na x50/75 i przez chwilę classic.
Żadna gra ani wcześniej ani później nie kosztowała mnie nawet 10% czasu spędzonego na L2
Interlude uber alles. Gracia final miała jakiś tam podjazd ale L2C6 to było to
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Pare dni temu dopadla mnie jakas nostalgia po przeczytaniu jakiegoś posta w którym ktos wspominal lineage 2. Juz mialem wybrany serwer i mialem sciagac gierke,ale poczytalem,posłuchałem nutek z gry i ostatecznie dałem sobie spokoj. Pewnie bym sie tylko rozczarowal,nie byloby juz tej magii. Zreszta i tak nie mam dosc czasu na gre. Niech zostanie wsrod wspomnien z lat gimnazjalnych

Gralem na dragon network x5 pozniej x30
Pamiętam jeszcze paradise
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Od C1 do Freya na globie a do tego mnóstwo priv w trakcie i później. Dwanaście tysięcy godzin spędzonych z ludźmi których już nie spotkam a których często wspominam. Opowiadałem wiele razy swojemu synowi o wyprawach, raidach, grindzie i craftowaniu ale niestety to już nie jest cierpliwe pokolenie (z cyklu "jak to "craftować"?). To był ten epizod w życiu, którego zapomnieć nie chcę. Do zobaczenia na olimpiadzie ( ͡
GrandL - @LewCyzud: Od C1 do Freya na globie a do tego mnóstwo priv w trakcie i późni...

źródło: comment_Rw9QqruMih1yg05AdYbHAQzFUubzurXO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz