Wpis z mikrobloga

Poznańska restauracja Parma & Rukola wprowadziła okgraniczenia wiekowe dla klientów w postaci zakazu wstępu dla dzieci poniżej 6 rż (z tego co widziałam, jednym z impulsów były zniszczenia, które pozostawiły po sobie dzieci, a raczej rodzice, którzy nie potrafili ich upilnować/ posprztątać). Pod postem dużo komentarzy zachwalających decyzję miejsca - ALE - i tak, jak myślałam, że komentarze w tym stylu to bejty, to jednak trochę ich tam jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ojciec, obrońca heteroseksualnych związków, oczywiście na profilowym z dzieckiem xD

#gownowpis #bekazpodludzi #bekazprawakow #heheszki
źródło: comment_moOmxGPtzioIUsnt2FxCdkKCQY1Slyoo.jpg
  • 11
@CancerLight: też popieram i nie dlatego, że nie lubię dzieci (aczkolwiek potrafią być irytujące), ale dlatego, że nie każde miejsce jest dla dzieci i trudno niektórym przetłumaczyć, że nie każdy ma ochotę jeść w obecności krzyków, pisków, zaczepek ze strony dzieci. A każdy ma prawo zarządzać swoją restauracją, barem etc. jak chce. Ja się nie wpieprzam w miejsca typowo dla dzieci, szczególnie że tego dziecka nie mam xD
@Azulana: ja wiem, że rodzice bywają durni (nie tylko rodzice) i nie dam im się nic przetłumaczyć, wierz mi. Ja się pytam skąd nagle wjechał tam temat homo i jak można być tak głupim, żeby pisać takie komentarze publicznie, podpisując się przy tym swoim nazwiskiem i upubliczniając przy tym twarz swoją i swojego dziecka XD