Wpis z mikrobloga

@Achajos: spokojny, nieimprezowy typ w nowym mieście wychodzi z nowym kolegą chlać i nie daje oznak życia od 8 godzin. Też bym się martwiła. Nie chodzi wg mnie o zaufanie, bo OP-ka bardziej sprawiała wrażenie zatroskanej, niż nieufnej. Ale jak się sprawa potoczyła masz wyżej napisane, niebieski próbował wysłać wiadomość, ale 1) był #!$%@? w trzy #!$%@?, 2) wysyłał wiadomości bez włączonego internetu, więc i tak by niczego się nie dowiedziała
  • Odpowiedz
@HaSSaN: skoro nowe miasto to może i nowe mieszkanie i jeszcze nie miał okazji używać domofonu, w stanie takiego #!$%@? człowiek raczej działa na zasadzie autopilota i rzeczy już mocno zapamiętanych

ja tam wierze, jak się spotka dwóch typów bez hamulca to przez 8 godzin można nieźle #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@naizdne wiem co przechodziłaś, mój kiedyś nie wrócił na noc do domu, zakładałam że impreza nie skończy się wcześnie, ale jak obudziłam się o 7:30 a jego nie było w łóżku to zaczęłam się trochę martwić... Całe szczęście chwilę potem zadzwoniła jego mama żebym się nie martwiła, że niebieski śpi u nich. Przywiozła go policja, nie bylo z nim kontaktu do jakiejś 15 i ogólnie ma duże szczęście że go na wytrzezwialke
  • Odpowiedz